piens.pl / POLSKA / Donald Trump wygrywa wybory w USA

Donald Trump wygrywa wybory w USA

Możemy być wszyscy w szoku. Jak to się stało, że Donald Trump powszechnie dyskredytowany kandydat na prezydenta USA ZDECYDOWANIE wygrał wyścig do fotela prezydenckiego z popieraną przez elity, media i artystów Hilary Clinton? Skala pomocy dla kandydatki Demokratów była ogromna. Amerykanom zafundowano największe na świecie medialne pranie mózgu, w ostatnich latach zmieniono strukturę ludności wpuszczając do USA dużą ilość niesympatyzujących z Trumpem Latynosów, uruchomiono wielomilionowe budżety, zatrudniono największe gwiazdy rozrywki i … prezydentem USA został Donald Trump. Trzeba przyznać, że mieliśmy do czynienia z niesamowitym zwrotem akcji. Czy w tej nowej rzeczywistości politycznej powinniśmy się żywić obawy co do polsko-amerykańskich relacji?

szanse
źródło: http://www.nytimes.com/elections/forecast/president

Myślę, że nie ma potrzeby zupełnie niepotrzebnie obawiać się o przyszłość. Dzisiaj jest czas na świętowanie, że nie wygrała ta, za którą stoi międzynarodowa finansjera, korporacje i loże masońskie, czyli mafijny świat banksterów oraz kontrolowane przez nich media, które próbowały wmówić Amerykanom, że poparcie dla Hilary jest większe niż w rzeczywistości.

Dodam, że pani Clinton jawnie popierała aborcję na żądanie, antyspołeczne, lewackie ruchy LGBT oraz oświadczyła, że postawi Polskę w stan oskarżenia, jeżeli nie spełni roszczeń organizacji syjonistycznych zgłaszanych w stosunku do bezspadkowego mienia pozostawionego w Polsce przez Żydów po II wojnie światowej.

 

Relacja Live ze studia Alexa Jonsa:

Dla zrozumienia dzisiejszego wydarzenia, na spokojnie, może warto zapoznać się z filmem apelującym o to, aby się przebudzić, zacząć myśleć samodzielnie, nie dawać się medialnej manipulacji. Polecam:

Sprawdź także

Niewiasta i Nierządnica

W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” …

Msza Święta czyli co? Wyjaśnia ks. Prałat Roman Kneblewski

O tym czym jest Msza Święta i jak w niej PRAWDZIWIE uczestniczyć w krótkim wykładzie …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: