piens.pl / POLSKA / Grzegorz Braun vs Szewach Weiss „Stosunki Polsko – Żydowskie” w Ring.TV

Grzegorz Braun vs Szewach Weiss „Stosunki Polsko – Żydowskie” w Ring.TV

„Nie byłem przygotowany do takiej rozmowy, nikt tak ze mną nie rozmawiał” – te słowa, byłego ambasadora Izraela w Polsce Szewacha Weissa, padają w czasie jego rozmowy z Grzegorzem Braunem w programie RingTV.

Zapraszamy do osłuchania niezwykle ważnej rozmowy pomiędzy kandydatem na prezydenta RP w ostatnich wyborach Grzegorzem Braunem, a obchodzącym niedawno 80. urodziny byłym ambasadorem Izraela w Polsce Szewachem Weissem, którego osoba powszechnie kreowana jest na wielkiego przyjaciela Polski. Zobaczmy sami jak to z tą przyjaźnią jest.

Kapitalne zderzenia rzeczowych obfitujących w fakty wypowiedzi Grzegorza Brauna i pełnych słownej gimnastyki wywodów Szewacha Weissa. Pan Braun nie unika trudnych pytań, a argumentami dociska adwersarza do ściany jasno pokazując, że Szewach Weiss jest nieprzyjacielem Polski i Polaków. Tymczasem pan Weiss jest zaskoczony tym co słyszy, nie udziela ani jednej rzeczowej odpowiedzi. Przyznaje nawet, że jest zdumiony tematem rozmowy, zdenerwował się i trudno mu się rozmawia z Grzegorzem Braunem.

Zobaczmy jak mógłby wyglądać toczony pod polskie dyktando dialog polsko-żydowski. Niestety w najbliższej przyszłości z polskiej strony będziemy świadkami dialogu prowadzonego na kolanach. Ostatnio Andrzej Duda „uratował” honor władz Rzeczpospolitej dzwoniąc do Szewacha Weissa z urodzinowymi życzeniami.

 

Sprawdź także

Odbył się Kongres Programowy Ruchu Narodowego (Winnicki, Braun, Bosak, Janowski)

10 grudnia w Sali Kolumnowej Sejmu RP, pod hasłem: „Suwerenny Naród w XXI wieku”, odbył …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: