piens.pl / POLSKA / Ustawa o invitro – hodowla dzieci na potrzeby sodomitów?

Ustawa o invitro – hodowla dzieci na potrzeby sodomitów?

Bulwersujący tytuł, czy bulwersująca próba uchwalenia nieludzkiego i gorszącego prawa?

Wielu w sprawie przygotowywanej do głosowania na dniach ustawy wolało by usłyszeć łagodniejsze hasła, które bez refleksji puściliby mimo uszu, np.: „Eugenika w imię postępu”. Inni woleliby w ogóle nie usłyszeć o tej sprawie i dalej wierzyć, że in-vitro to metoda dla tych którzy nie mogą, a chcą i trzeba im to umożliwić. Nie zastanawiają się nad szczegółami; ile kosztuje żyć nienarodzonych; jakie korzyści będą mieli dewiańci; jaka potencjalna krzywda będzie maluczkich wychowywanych przez te pary; kto na tym zarabia.

Wojciech Cejrowski o sprawie mówi tak:

W pakiecie z mrożeniem i zabijaniem jest również… adopcja dzieci przez homoseksualistów. Chodzi o zamiar wprowadzenia do kodeksu rodzinnego art. 751. Pozwoli on kobiecie noszącej ciążę z in vitro wskazać dowolnego mężczyznę jako ojca dziecka.
Surogatka, czyli kobieta wynajmująca swoje łono, aby urodzić cudze dziecko, będzie mogła przekazać prawa rodzicielskie dowolnie wskazanej osobie. W tej chwili homoseksualiści wynajmują surogatki w krajach Trzeciego Świata. Po przyjęciu ustawy do krajów tych dołączy Polska.

I mówi prawdę. Czy rząd uchwali tę ustawę – tak. Dlaczego? Ponieważ jest ospałe przyzwolenie na wszelaką deprawację, zabijanie, okradanie i degradację gatunku ludzkiego.

Tysiące małych ludzi proszą o pomoc! Pomóż nam w ratowaniu ich życia i walce o ich godność!

http://citizengo.org/pl/wyrazam-moj-sprzeciw-wobec-projektu-ustawy-forsujacej-in-vitro

 

Sprawdź także

stopaborcji.pl: Nominacje i Herod roku 2015

Internauci wybrali Hannę Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, Herodem roku 2015. To trafny wybór. W warszawskich szpitalach …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: