piens.pl / WIARA / Jak za czasów Noego. Kto rozpoznaje dziś prawidłowo znaki czasu?

Jak za czasów Noego. Kto rozpoznaje dziś prawidłowo znaki czasu?

Jesteśmy w czasach bezpośrednio poprzedzających wielki ucisk – w Poranku WNET mówił ks. dr Paweł Murziński 

Ks. Paweł Murziński doktorat pisał o New Age, nowych formach duchowości i ich wpływu na Kościół i wiarę.

New Age nie stanowi sekty czy organizacji tylko pewna alternatywę, która proponuje człowiekowi zachodu nową koncepcje Boga, człowieka, Chrystusa, natury. Pewien światopogląd sprzeczny do chrześcijańskiego – wyjaśnił.

Wartości, które Europa obecnie promuje jest dowodem sukcesu nowego sposobu myślenia. Jest to nowy styl życia, który odwraca się od moralności chrześcijańskiej, na płaszczyźnie duchowej to będzie inwazja wschodu, pseudoorientalizacja, jednym słowem przenikanie duchowości wschodniej, która skupia się na człowieku i poprzez techniki duchowe uzurpuje sobie uczynienie człowieka boskim Neopogaństwo, kult natury – to drugie płuco New Age, jeżeli chodzi o duchowość – kontynuował.
Ks. dr Paweł Murziński poświęcił także cztery konferencje na temat proroctw Daniela, wypełniających się w znakach czasu.

Prorok Daniel jest kluczem zrozumienia Apokalipsy i w jego proroctwach wieńczą się wszystkie proroctwa starotestamentowe. 
(…)

Dni Noego i dni Lotta mają wspólny element, mianowicie zamknięcie się człowieka na właściwy cel, ostateczny i jego oddawanie się konsumpcji, co jest charakterystyczne dla czasów współczesnych – tłumaczył nasz gość.

Jak do tego maja się objawienia fatimskie? 

Fatima jest kamieniem węgielnym objawień Maryjnych, rozpoczynających odliczanie do czasów ucisku. 

(…)
Czas antychrysta będzie czasem pokoju opartym na grzechu, na który Kościół nie będzie mógł się zgodzić, dlatego będzie prześladowany – powiedział ksiądz.

Posłuchaj: www.radiownet.pl/apokalipsa-nadchodzi-wielki-ucisk

2 komentarze

  1. Czas antychrysta oparty na grzechu zaczal sie od momentu kiedy to potomkowie Noego zaczeli budowac wierze Babel. wiadomo jak to sie skonczylo – Bog sprawil ze nie rozumieli sie, wiec kazdy wzial swoja rodzine i odszedl. Jedynie zostali Ci co nadal wierzyli. Dopoki synowie Noego trwali w wierze w Boga jedynego dostawali laski. Chodzi tu o Lechitow, ktorzy zbudowali Imperium i ktore trwalo 3tys lat. To byli i sa prawdziwi chrzescijanie. A to co zrobil Rzym to juz jest historia antychrysta, historia dazenia do wladzy nad ludzmi i swiatem. Nowy system niewolnictwa obarty na niewiedzy spoleczenstwa i poddanstwie. Ale ten czas sie konczy… Potomkowie Lechitow zaczynaja odbudowywac wiez z Bogiem, to kwestia 20 lat jak zobaczycie niewyobrazalne zmiany w Europie. Zmiany zgubne dla chciwych i niewiernych….

  2. jest styczeń 2011 mój sen ;na tle kwitnącego ogrodu wystawiona ręka a na niej kwitnacy kwiat w doniczce i słyszę głos; To nam wydanym przez naturę dajesz swiatło do życia w niebie; dalej zmiana obrazu ;ręka wierzchem ku górze trzyma donicę ze zwisajacymi kwiatami w dól; i słyszę słowa ;siedem lat pożniej; i koniec snu -wizji.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: