piens.pl / POLSKA / Królewska Akademia Biznesu i Dyplomacji we Wrocławiu zaprasza na studia

Królewska Akademia Biznesu i Dyplomacji we Wrocławiu zaprasza na studia

Królewska Akademia Biznesu i Dyplomacji jako niepubliczna instytucja edukacyjna, powołana w 2015 roku we Wrocławiu przez Fundację Korony Polskiej zaprasza na wyjątkowe i unikalne studia dyplomacji, prawa i biznesu.

dyplomacjaProjekt adresowany jest do przedsiębiorców, samorządowców, działaczy społecznych, polityków i wszystkich tych, którzy dążą do wzbogacenia swojej wiedzy oraz nabycia dodatkowych umiejętności praktycznych umożliwiających swobodne poruszanie się w krajowej i międzynarodowej przestrzeni publicznej.

Program studium obejmuje trzy obszary zagadnień: dyplomację, przedsiębiorczość i prawo. W każdej z tych trzech dziedzin będą odbywały się zajęcia teoretyczne – wykłady i praktyczne – ćwiczenia. To pozwoli słuchaczom zdobyć wiedzę oraz umieć ją wykorzystać w praktyce życia codziennego. Szczególny akcent został położony właśnie na zagadnienia praktyczne, bardzo przydatne w kontaktach środowiskowych, dlatego też w dziale biznes znajdujemy m.in. takie przedmioty jak: negocjacje, promocja, nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem czy autoprezentacja, w dziale prawo zostaną przedstawione praktyczne przykłady sporządzania umów handlowych międzynarodowych czy zagadnienia z prawa prasowego i ochrony praw autorskich. Pod pojęciem dyplomacji rozumiemy całokształt spraw związanych z formą i kulturą bycia, niezbędną w każdej sytuacji niezależnie od zajmowanego stanowiska i dziedziny naszej aktywności zawodowej.

Studium będzie trwało trzy semestry. Semestr zimowy rozpoczyna się we wrześniu a kończy w styczniu. Semestr letni rozpoczyna w lutym i kończy w czerwcu. Przewidziana jest jedna sesja zajęciowa sobotnio-niedzielna w miesiącu, z wyjątkiem października i maja, kiedy to odbędą się po dwie sesje.  Łącznie przewidziano 300 godzin wykładowych, z trzech fakultetów, po 100 na każdy. W soboty zajęcia będą trwały 10 godzin a w niedziele 8.

Wszystkie zajęcia, wykłady i ćwiczenia, będą miały miejsce we Wrocławiu, na Ostrowie Tumskim, przy ul. Katedralnej 4.

Zapraszamy na stronę Królewska Akademia Biznesu i Dyplomacji.

 

Sprawdź także

Tylko monarchia uratuje nas przed islamizacją

– Monarchia w Polsce może wrócić w ciągu 10-15 lat i będzie graniczyć z Kalifatem …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: