piens.pl / WIARA / Krucjata Różańcowa za Ojczyznę po raz kolejny przeszła ulicami Warszawy

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę po raz kolejny przeszła ulicami Warszawy

W niedzielę 14 lutego br. odbył się comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy, który poprowadził kapelan solidarności ks. Małkowski.

W drodze z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej Marsz przeszedł Nowym Światem skręcając w ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym pod siedzibą Ministerstwa Finansów o obronę polskiej ziemi. Następnie pod TVP na pl. Powstańców Warszawskich, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji mediów publicznych. Modlitwa obejmowała prośbę o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich. Pod Sejmem nastąpiło zakończenie Pokutnego Marszu Różańcowego.

Dlaczego dalej się modlimy? Takie pytanie można postawić po zwycięstwie PiS w zeszłorocznych wyborach. Odpowiedź nie jest łatwa, ponieważ nie jest łatwo zrozumieć, że stoją przed nami jeszcze o wiele większe zagrożenia, niż poprzednia władza. Scenariusz, w którym Grzegorz Braun jeszcze 2014 roku nakreślił, że być może pozwolą nam na stworzenie pro-patriotycznego rządu, ale tylko po to, by w tym momencie doprowadzić do wielkiego krachu i tym samym pogrzebać nadzieję Polaków na wolność, własność i niezależność jest nadal realny.

Dodatkowo władza ta musi mieć wsparcie, żeby cokolwiek mogła dla Polski zrobić. Wsparcie w modlitwie, modlitwie różańcowej Polaków.

Sprawdź także

Węgrzy odbijają swój kraj ze szpon socjalistów, banksterów i UE, a Polska niech idzie po śladzie

Polska nie powinna być zaskoczona atakami po zmianie rządu. Protesty, wiece, pogadanki w mediach, ataki w Parlamencie …

Jeden komentarz

  1. cecylia sokolowska

    Mieszkam w niemczech od ponad 28 lat ale zawsze mysla i sercem jestem z ojczyzna , karzdy choc troche myslacy czlowiek wie ze to co sie w polsce obecnie dzieje (,mam na mysli byly rzad ) , to wie rze tu chodzi o kase, przecierz oni rzadziil tylko dla wlasnych korzysci .ludzie byli im obojetni .No niestety wimy ze komuna narobila nizle pranie mozgu dla co niekturych.to sa ludzie zgubieni .Cecylia

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: