piens.pl / KOŚCIÓŁ / ks. Piotr Glas o grzechach nieczystych

ks. Piotr Glas o grzechach nieczystych

„Grzechy, które prowadzą najwięcej dusz do piekła,

są to grzechy cielesne.”

– Maryja do bł. Hiacynty

 

Już pierwsze minuty filmu, w którym wykorzystano autentyczne nagrania ks. Piotra Glasa odgłosów demona / demonów sexu ukazują przerażający świat niewoli.

Zapraszamy na film.

Pamiętajmy, że Jezus Chrystus ma moc uzdrowienia i uwolnienia od złego. Intronizacja Jezusa Chrystusa na tron swego własnego życia jest tym czego potrzebujesz ty i nasze państwo. Przyłącz się do wspólnoty modlitewnej PIENS, bowiem w modlitwie jest siła.

W tym  miesiącu módlmy się o uwolnienie z demonów sexu, które zagrażają tak wielu duszom. … z koronki do św. Antoniego:

LEPRA FUGIUNT – TRĄD ZNIKA

O najchwalebniejszy Cudotwórco, święty Antoni, Swą dziewiczą niewinnością zasłużyłeś Sobie piastować na ręku Boskie Dzieciątko. Oczyść, proszę Cię, duszę i ciało moje z obrzydliwego trądu grzechów nieczystych i spraw, bym już nigdy ich nie popełniał.

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

ks. Piotr Glas

egzorcysta

3 komentarze

  1. Seks to zwykła biologia i natura, normalny człek odczuwa popęd seksualny 1 na tydzień, dwa, niektórzy nawet częściej. Skoro dziś każda nastolatka traci dziewictwo w wieku 15-16 lat, masakra :), wszyscy do piekła, nie każdy może mieć żonę, tego chyba kościół nie rozumie, co nie znaczy że ma żyć w celibacie :). MASAKRA!
    A tak po prawdzie to pewnie wynajęli jakąś aktorkę by pobluźniła, skoro wśród księży są gwałciciele dzieci to są też czarne owce które wpadną na pomysł wymyślenia medialnego egzorcyzmu który w całości jest fikcją – bo dzięki temu wielu uwierzy i cel będzie wydawał się dla dewianta zbożny.

  2. I dlatego Pan Jezus mowil do placzacych niewiast: „nie placzcie nade mna, lecz nad soba i synami swoimi”, bo wiedzial, jaki wielu los czeka.

  3. Proszę księdza o modlitwę za moje uwolnienie -bardzo..

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: