piens.pl / Felietony / Wyznawca Chrystusa za zabicie jakiegokolwiek człowieka idzie do piekła. Wyznawca Allacha za zabicie „niewiernego” idzie do nieba.

Wyznawca Chrystusa za zabicie jakiegokolwiek człowieka idzie do piekła. Wyznawca Allacha za zabicie „niewiernego” idzie do nieba.

Zasadnicza różnica

Szanowni Państwo!

Strasząc PiS-em, lewactwo wmawiało, że po dojściu do władzy tej partii obywatele zaczną być zmuszani co najmniej do chodzenia do kościoła. A może nawet zabroni się kłamać i kraść! Strach pomyśleć! Co prawda, za platformersów, też zabraniało się oszustw i kradzieży, ale były to tylko zakazy teoretyczne, jak zresztą całe „państwo polskie istniało tylko teoretycznie”.

Poprawność polityczna nakazywała zrównanie wszystkich religii. Dla postępowego ateisty nie ma najmniejszej różnicy w jakiego Boga kto wierzy. Każdy, kto wierzy w coś co nie jest namacalne, to głupi fanatyk, którego można traktować jedynie z pobłażaniem.

Nie zauważają oczywistej różnicy. Wyznawca Chrystusa za zabicie jakiegokolwiek człowieka idzie do piekła. Wyznawca Allacha za zabicie „niewiernego” idzie do nieba.

Zastanów się lewaku kogo wolałbyś spotkać na swej drodze.

Małgorzata Todd

Sprawdź także

Oswajanie aligatora

Szanowni Państwo! Szwaby i kacapy nigdy dobrze nam nie życzyły. Szwab zawsze nas oszwabiał, a …

2 komentarze

  1. Czy chcesz przez to powiedzieć kobieto, że wszyscy rycerze i żołnierze spod Cedyni, Gniezna, Niemczy, Płowców, Grunwaldu, Chocimia, Kłuszyna, Kircholmu, Smoleńska, Kamieńca Podolskiego, Dzikich Pól, Warki, Warszawy, Kocka, Zamościa ,Wizny, Westerplatte, Lwowa, Kołobrzegu ,Berlina , Monte Cassino są właśnie w piekle?
    No musisz przyznać, że to bajdurzenie

  2. Słuszna uwaga. Kwestia kary/usprawiedliwienia za zadanie śmierci drugiemu człowiekowi w chrześcijaństwie jest bardziej złożona.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: