piens.pl / WIARA / Pan Bóg i dzisiaj przemawia w znakach

Pan Bóg i dzisiaj przemawia w znakach

Jest takie powiedzenie, że w życiu chrześcijanina nie ma przypadków są tylko znaki. Problem jest jednak w tym czy umiemy te znaki odczytać. W ostatnich tygodniach Pan Bóg postanowił bardzo wyraźnie zwrócić się do swoich dzieci i przekazał nam dwa głośne i osobiście uważam wyraźne znaki.

Pierwszy z nich miał miejsce w Polsce w czasie ostatniej nawałnicy, która zniszczyła ponad 40 tys. hektarów lasów na Pomorzu. Potężna burza, która nawiedziła Kaszuby dotknęła również klasztor Sióstr Franciszkanek w Orliku gdzie zniszczyła ogromną powierzchnię lasu, cały park łącznie z cmentarzem, zostały naruszone ogrodzenia klasztorne itd. Jednak przewracające się drzewa nie uszkodziły ani jednego Krzyża, ani jednej figury Matki Bożej i Świętych, ani jednej stacji Drogi Krzyżowej, — na przywalonych drzewami grobach na przyklasztornym cmentarzu stoją nienaruszone Krzyże nagrobne!

Drugi znak został objawiony na Malcie. W maltańskim kościele Ta’Giezu w miejscowości Rabat runęła na ziemię część sufitu. Gruzy spadły na ołtarz. Tak zredagowana jest oficjalna notka informująca o tym wydarzeniu, jednak gdy dokładnie przyglądnąć się zdjęciu dołączonemu do tekstu wyraźnie widać, że gruzy spadły i zniszczyły ołtarz posoborowy. Przedsoborowy tradycyjny ołtarz stoi nienaruszony. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Maltańczycy sami dopatrują się znaku z Nieba ponieważ parlament Malty zalegalizował w tym roku homo-związki, a złożony z dwóch biskupów Episkopat Malty należy do awangardy walki o liberalną interpretację adhortacji Amoris Laetitia. W styczniu biskupi maltańskiego kraju ogłosili, że „znajdująca się w separacji lub rozwiedziona osoba żyjąca w nowym związku, zdecyduje się z odpowiednio poinformowanym i oświeconym sumieniem uznać i wierzyć, że znajduje się w pokoju z Bogiem, to nie może zostać wykluczona od uczestnictwa w sakramentach pokuty i Eucharystii”. Co stoi w całkowitej sprzeczności w tradycyjnym nauczaniem Kościoła o nienaruszalności małżeństwa.

Zastanówmy się co Pan Bóg przez te ewidentne znakami chce nam powiedzieć.

Osobiście uważam, że w przypadku znaku przekazanego w Polsce Bóg mówi wprost zwróćcie się do Krzyża, do Matki Boskiej do świętych. Módlcie się, odnówcie społeczeństwo w Duchu Świętym, a PRZETRZYMACIE KAŻDĄ NAWAŁNICĘ.

Jeżeli chodzi o Maltę uważam, że mamy do czynienia z nawoływaniem do powrotu do TRADYCYJNEGO KATOLICKIEGO NAUCZANIA, ponieważ z posoborowego modernizmu zostaną tylko gruzy.

źródła:
http://telewizjarepublika.pl/to-po-prostu-cud-w-polsce-nawalnica-zniszczyla-wszystko-tylko-nie-swiete-figurki,52756.html
http://www.pch24.pl/runal-sufit-w-jednym-z-najstarszych-maltanskich-kosciolow—przypadek-czy-znak–,54049,i.html

Tu zdjęcia:
https://www.google.pl/search?q=klasztor+Si%C3%B3str+Franciszkanek+w+Orliku+burza&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj8tKKS1vrVAhUBcRQKHVWmCqEQ_AUICygC&biw=1366&bih=659

Sprawdź także

Niewiasta i Nierządnica

W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” …

Msza Święta czyli co? Wyjaśnia ks. Prałat Roman Kneblewski

O tym czym jest Msza Święta i jak w niej PRAWDZIWIE uczestniczyć w krótkim wykładzie …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: