o Daniel Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa
piens.pl / TRADYCJA i WIARA / Słowem o ... / Pustelnia Czatachowa – przyjedź tam

Pustelnia Czatachowa – przyjedź tam

Pustelnia p.w. Ducha Św. Czatachowa 50, 42-300 Żarki, położona jest w jurze krakowsko-częstochowskiej. Spotkania modlitewne prowadzi charyzmatyczny o. Daniel Galus jest on zarazem opiekunem i założycielem Wspólnoty bardzo otwartej na działanie Ducha Św. o nazwie „Miłość i Miłosierdzie Jezusa” działającej od 05.02.2010r. Na każdym spotkaniu oprócz kazania i Eucharystii prowadzone są modlitwy o wylanie Ducha Św., uzdrowienie wewnętrzne i fizyczne oraz modlitwy o uwolnienie od działania złego. Ojciec Daniel ze Wspólnotą posługują m.in. darami poznania-proroctwa i modlitwy oraz śpiewu w językach tzw. glosolalia. Na każdych spotkaniach Pan Bóg otwiera swe serce i czyni wiele cudów napełniając wiernych wiarą, zdrowiem i uwolnieniem.

o Daniel
o Daniel

Wspólnota do organizacji spotkań posiada oczywiście zgodę aktualnego arcybiskupa W.Depo.

Spotkania otwarte organizowane dla wszystkich

Piens_o_daniel_pustelnia

Na bardzo obszernie i dobrze  prowadzonej stronie internetowej – www.MiMJ.pl jest archiwum kazań audio  i video. Można zakupić także DVD  ze spotkań modlitewnych a także ciekawe książki , krzyżyki, muzykę chrześcijańska. Uwierz, że Pan Bóg może uwolnić cię od zniewoleń  i odmienić twoje życie – Przyjedź tam.

Kontakt ze Wspólnotą Miłość i Miłosierdzie Jezusa

Jeśli chcesz się z skontaktować pisz na adres:

Pustelnia Ducha Świętego
Czatachowa 50
42-310 Żarki

albo email: pustelnia@czatachowa.pl

(wiadomości z tego adresu odbiera liderka wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa
za zgodą i w imieniu o. Daniela. Skrzynka ta była utworzona głównie do przesyłania
świadectw umieszczanych później na naszej stronie, jednak z czasem zauważamy,
że nabrała innego charakteru. Ufamy, że jest to wolą Pana i wielu osobom już
w ten sposób pomogliśmy. Intencje modlitewne przysyłane na ten adres są
wpisywane do księgi modlitewnej w Pustelnii, a ważne informacje są przekazywane
o. Danielowi)

opracował Janusz

Print Friendly

Dyskusja z facebook'a:

Twoja opinia

82 Komentarze

 1. Szczęść Boże,

  Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.

  Pragnę skontaktować się z Ojcem Danielem.

  Czy jest to możliwe?

  Pozdrawiam
  Magdalena.

 2. o ratunek dla syna prosze o modlitwe bo ginie w nalogach grzechach daleko od Boga prosze o modlitwe

 3. PROSZE O MODLITWE O ZDROWIE DLA MOJEGO SYNA kRISTIANA ON MA 5 LAT I OD URODZENIAMA CHORE NERKI I CALY UKLAD MOCZOWY CO MOZE DOPROWADZIC DO DIALIZ.

  • Witam. Proszę prosić naszego Pana, On zawsze wysluchuje modlitw. Ja będę pamiętać o modlitwie za Pani maluszka. Sama jestem mamą dwóch synkow i wiem jak mozna drżeć o ich zdrowie.
   Jeżeli mogłabym doradzić, to proszę wspomagać układ piciem naparów z pokrzywy. Teraz jest najlepsza majowa pokrzywa. Proszę szukać w miejscach z dala od szos. Na nerki to najlepsze zioło. Być moze nie wyleczy, ale z pewnością pomoże. Zaparzyc pokrzywę, co dzien, jak maluch nie będzie chciał wypić proszę mieszać z soczkami, słodzić. Na pewno ma Pani sposoby.
   Proszę zaufać Bogu i polecać synka naszemu Panu.
   Z Panem Bogiem.
   Jagoda

 4. Proszę o modlitwę za mojego męża, który dokucza całej rodzinie, nigdy nie poczuwa się do winy, a chodzi do kościoła. Proszę, by opieka Boża uczyniła w jego sercu przemianę. Z nadzieją -żona.

 5. Proszę o modlitwę za mnie,jestem po bardzo ciężkiej chorobie nowotworowej. Bardzo chciałbym porozmawiać z księdzem Danielem .?

  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

  Edyta

  • Prosze o modlitwe za mnie, mojego meza i dzieci o wiare i ufnosc Bogu.
   Prosz rowniez o sile i lepsze zdrowie dla mojego taty.
   Prosze o opieke Boza dla mojej chorej cioci.

   Pozdrawiam
   Wieslawa

 6. Ojcze Danielu
  Blagam o modlitwe za mojego synka Milosza. Blagam o laske uzdrowienia. Boze blagam wysluchaj mnie. Agnieszka.

 7. Prosze o modlitwę za moja rodzine. Jestem w trakcie rozwodu i prosze o wsparcie duchowe, umocnienie mojego poczucia wartości, bezpieczeństwa finansowego. Jezu Ufam Tobie

  • zrospaczona mama Maria

   Ojcze Danielu -proszę o modlitwę za moje dzieci dzieci(ty Jezu wiesz ľ, którzy się pogubili , poróżnili się od siebie pooddalali. Chciałabym przerwać te ich ciche dni i tą pretensję do siebie , ale myślę ,że to tylko pogorszy .Proszę Cię o modlitwę za nich i o umocnienie miłości do siebie i wiary ich .Jezu tylko ty możesz im pomóc , . Jezu kocham i ufam Ci.

 8. Proszę Ojca Daniela o wstawiennictwo i pomoc w ważnym dla mnie egzaminie.
  Małgorzata

 9. Jezu proszę Cie uwolnij dusze mojego męża od grzechu ciężkiego od potępienia wiecznego od tej kobiety z ktora zyje w grzechu ciężkim i żeby powrócił do rodziny i do domu

  • Lidio, jeżeli mogłabym polecić to posłuchaj urywka rekolekcji ks Dominika Chmielewskiego nt. egzorcyzmu w małżeństwie. To krótki zapis. Wiele mówi.
   https://m.youtube.com/watch?v=K5x0xjnWMgU

   Mi pomógł (poprzez internet) Ojciec Daniel. To od tych mszy rozpoczęła się moja droga na nowo, narodziłam się ponownie. Do końca życia będę wdzięczna temu duchownemu i Panu Bogu. Dzisiaj ufam, wierzę, kocham.
   Nie rezygnuj. Twój mąż to Twoja cześć. Ufaj, modl się. Wróci.
   Jagoda

 10. Małgorzata

  Proszę Ojca Daniela o modlitwę za moją córkę Wiolettę ,aby żyła wg przykazań kościelnych, uczestniczyła w niedzielne msze św.

 11. Ewa
  Ojcze Danielu modlę się z Tobą „on line” ponieważ mieszkam i pracuję za granicą. Gorliwie modlę się o uwolnienie mojej dorosłej córki od złego ducha. Bardzo Cię proszę o. Danielu o modlitwę za Nią o uwolnienie. Roztocz nad córką Twoje dłonie i wspieraj siłą Twojej modlitwy, proszę. Modlę się także do Ducha Św. i proszę o uwolnienie. Od przyszłego miesiąca będę modlić się z Nowenną Pompejańską. Pomóż proszę.

 12. Szczęść Boże , Ojcze Danielu proszę Cie o modlitwę za mojego syna ,który ma stany lękowe i nerwicowe po smierci swojego ojca .
  Proszę pomódl się za ludzi którzy nam szkodzą w prowadzeniu firmy , która została założona przez męża ,aby się nawrócili.
  Proszę również za mojego brata aby wytrwał w abstynencji i aby Pan Bóg poprowadził go droga do zbawienia.
  Chwała Panu.

 13. Panie Boże, ześlij łaskę uzdrowienia dla mojego taty, ktory został dotknięty chorobą nowotworową. Proszę również o wiarę i ufność w Tobie, oddal ode mnie powątpienia.

 14. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Jesteśmy małżeństwem od pięciu lat zyjem na codzień z Bogiem , modlimy się uczeszczamy na Msze Święte i jesteśmy dobrymi ludźmi. W naszym domu jest miejsce dla wszystkich. U nas jest miłość i otwarte serce dla wszystkich. Brakuje nam do szczęścia dziecka. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami. Proszę Ojcze Danielu pomodl się za mnie i mojego Pawła i dar rodzicielstwa i dar macierzyństwa dla mnie. Nie Wiem dlaczego Bóg Nie chce nam poblogoslawic. Wiele już wycierpialam z tego powodu. Cały czas dokoła wszystkie znajome zachodzą w ciążę a nam nieudaje się.

 15. Ojcze Danielu proszę jeżeli możesz popros Pana Boga w moim imieniu o dar macierzyństwa i rodzicielstwa dla mnie. Tak długo staram się z mężem o dziecko. Starania kończą się płaczem i coraz większym bólem. Jestem dobrym człowiekiem zawsze pomogę gdy ktoś poprosi a nawet i bez tego widząc kogoś w potrzebie pomagam.Żyje cały czas zgodnie z przykazaniamii. Pomimo ze jestem dobro osobo cały czas Pan Bóg wystawia mnie na próby . Jednak z brakiem upragnionego potomstwa n iepotrafie się pogodzić. Bardzo ccierpie widząc mojego męża Pawła , który tak bardzo pragnie żebym zaszła w ciążę i codziennie oto się modli i w niedzielę na Mszy też. Wiem to bo mi ostatnio powiedział że ciągle modli się w tej intencji. Jest mi tym bardziej trudno bo moja siostra jest w ciąży i wszyscy z moimi rodzicami mówią ze piwinismy się wziąść do roboty a nie wymyslac że nam niewychodzi. To tak bardzo boli. Tylko Pan Bóg widzi w nocy moje łzy i wie jak bardzo cierpię. Pomimo tego wszystkiego nadal ufam i wierzę że zostaniemy rodzicami. Tak bardzo pragnę nosić pod sercem swoje dziecko. Będąc dziewczynko często czytałam przypowieść o Świętej Annie która też niemogla mieć dzieci i modlila sie i Pan Bóg wysłuchał jej modlitw zzawsze plakalam za to Anno i wierzylam i nadak wierzę ze Bóg niezapomial o mnie i sprawi że zajde w ciążę. PROSZĘ O MODLITWĘ WSZYSTKICH KTÓRZY TO CZYTAJĄ JEŻ ELI MOŻECIE I CHCECIE TO PROSZĘ POMODLCIE SIĘ ZA MNIE. NIECH W KOŃCU SKOŃCZĄ MI DOKUCZAC Z POWODU BRAKU CIĄŻY ŻEBY ŁZY BÓLU ZAMIENIŁY SIĘ W ŁZY SZCZĘŚCIA I ŻEBYM MOGŁA CIESZYĆ SIĘ DAREM MACIERZYNSTWA

  • Droga Aniu,trzeba się bardzo modlić do naszego Miłosiernego BOGA, o to co będzie Jego Wolą i całkowicie się poddać tej WOLI BOŻEJ,a sobie całkowicie odpuścić- ja wiem, że to jest łatwo mówić, z początku trzeba nawet przed sobą udawać, że o tym się nie myśli. Ja bardzo wierzę w moc modlitwy waszej za dzieci nie narodzone a zagrożone. Nasz Pan Miłosierny wynagrodzi Wam te modlitwy za każde wymodlone dzieciątko.

 16. Ojcze Danielu.Moj syn ma 34 lata.Ma na imie Maciej. Od 16 lat jest narkomanem.Jest bardzo wyniszczony psychicznie i fizycznie.Od wielu lat nie chodzi do kosciola,dzis nawet powiedzial,ze Boga nie ma.Popelnil w zyciu duzo zlego i nadal zyje bardzo zle.Jako matka cierpie bardzo,nie umiem Mu pomoc.Podjelam Nowenne Pompejanską w intencji Macieja proszac o wyzwolenie z nalogu narkotykowego a Ciebie Ojcze prosze o modlitwe za Niego.

 17. Szczęść Boże, Ojcze Danielu. Proszę o modlitwę i duchowe wsparcie. Zmagam się z chorobą oczu (odwarstwienie siatkówki) jestem już po drugiej operacji prawego oka, lewe jest zabezpieczane laserowo, w obydwu pojawiła się jaskra. Ojcze, poproś Pana Boga, w moim imieniu, o łaskę zdrowia dla moich oczu, o siłę w walce z chorobą, cierpliwość i pokorę, abym umiała i potrafiła zwalczyć chwile zwątpienia. Panie Boże Wszechmogący Dawco Życia, Śmierci i Zdrowia zmiłuj się nade mną grzeszną.

 18. Pierzga Grzegorz

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę wystawiennicza za moją rodziną w szczególności za moją żonę, ponieważ neka ja zły duch aborcji, Proszę pomodl się też za mną gdyż czuje ze jestem nekany przez źle duchy, gdyż postanowiłem zerwać z starym życiem zerwać z nałogiem alkoholizmu, narkotykami,pornografi czuje ze z zerwaniem z tym zły duch mnie neka, zło życzy Panu Bogu w mojej głowie, proszę ojcze Danielu o modlitwę ja z całego serca pragnę się nawrócić. Szczęść Boże

 19. Szczęś Boże. Proszę Ojca Daniela o modlitwę jako matka i żona o uzdrowienie, nawrócenie duchowe i wyciagnięcie ze zniewolenia drogich mi osób, dobrych relacji w rodzinie miedzy mężem a synem (nęka ich otwartość na siebie). Proszę o uzdrowienie Ojcze wewnętrzne jesli jest przeszkoda zły duch. Szczęście Boże

 20. szcześc boze proszę ojca Daniela o modlitwe za mnie zmagam sie z choroba nerwicy lekowej z natręctwami juz 12 lat mam leki nie zyc normalnie zle sie czuje nie moge spac jesc ciagle przychodza mi do głowy leki poczucie winy proszę o modlitwe błagam o pomoc proszę ks,daniela

 21. Szczęść Boże.Bardzo proszę Ojca Daniela o modlitwę za mojego syna by dobry Bóg wyrwał go z sideł manipulacji i magii stosowanych przez jego żonę w stosunku do niego i ich wspólnych dzieci.

 22. Szczęść Boże! Nie mam już siły. Jeszcze kilka dni temu byłam taka szczęśliwa. To wszystko zostało mi odebrane. Teraz tak bardzo cierpię, że wydaje się to nie do zniesienia i nie do przejścia. To jest jak nóż wbity w serce. Wiem, że nic nie mogę zrobić. Zastanawiam się, czy to nie moja wina, jak to możliwe i dlaczego tak się stało. Proszę w myślach Boga, by zabrał mnie razem z nim. Moje drugie dziecko ma 5 centymetrów i liczne wady rozwojowe. Chciałabym, by te wszystkie choroby przeszły na mnie, by ono było zdrowe. Nie wiem, czy będę jeszcze kiedyś mogła się śmiać, czy jutro będę w stanie wstać z łóżka i czy dam radę. Nie chcę spotykać się z ludźmi. Nie wiem jak wrócę do pracy po tym wszystkim. Mąż ciągle jest przy mnie i widzę jak bardzo go to wszystko boli. Została we mnie taka pustka. Ciągle płaczę. To moja wina, to ja go namówiłam na kolejne dziecko. Nigdy sobie tego nie wybaczę, nigdy nie zapomnę. Lekarka powiedziała, że mamy prawo do terminacji ciąży i nie mogła zrozumieć, że tego nie chcę. Mój świat legł w gruzach. Nie jestem pełnowartościową kobietą i matką i nigdy już nie będę. Trudno to wszystko opisać słowami. Jeżeli możecie, to wspomnijcie o nas w modlitwach. Drogi Ojcze Danielu błagam o modlitwę za moje dziecko, ma wiele wad i lekarze nie dają mu większych szans i tak je kocham… została tylko wiara. Nawet jeżeli dojdzie do najgorszego, to nigdy nie zapomnę o Bogu….

 23. Szczęść Boże ! Ojcze Danielu proszę wspomnij we swoich modlitwach o mojej córeczce chorej na Autyzm, która ma problemy z mową i komunikowaniem się. Wspomnij także o moim mężu który uważa się za ateiste i często mówi że nienawidzi Naszego Kochanego Miłosiernego Pana Jezusa Chrystusa. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 24. Szczęśc Boże! Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji łaski poznania mężczyzny, jako przyszlego męża. Mam już 43 lata, a w moim życiu jak dotąd pojawiali sie mężczyźni, którzy mnie ranili. Ostatnia relacja miała miejsce ponad 2 lata temu, ale była to szarpanina. Ososby trzecie (kobiety: jego znajoma wróżka i była kobieta, ale nie żona) oraz jego slabość wewnętrzna doprowadziły do naszego rozstania. Narodziło się między nami uczucie, bardzo silne przyciąganie…..Wszystko robiłam, aby to, co się dzieje mu wytłumaczyć, ale mnie nie słuchał….Stałam się wręcz wrogiem. Rozstanie przypłaciłam depresją, ale nie taką silną. Proszę o modlitwe w tej intecji.

 25. Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna Łukasza i synowej Anety .
  Prosze Cię też o modlitwe za mnie o łaske zdrowia,zeby Bog uwolnił mnie od silnych bólów kregosłupa i choroby z autoagresji.Bog zaplac.

 26. Ojcze Danielu. Proszę o modlitwę w intencji mojego obecnego stanu psychicznego, który nie pozwala mi normalnie żyć i funkcjonować. Niech Pan da mi siłę opieki nad moją rodziną, chęć do życia jak wcześniej, radość z życia. Modlę się również za moją nienarodzoną córeczkę by wada serca okazała się lekką do zwalczenia, a córka mogła żyć zdrowo. Proszę o zdrowie mojej żony i synka i całej rodziny za co modlę się codziennie.
  Z góry Bóg zapłać.

 27. Niech Bedzie Pochwalony JEZUS CHRYSTUS Ojcze Danielu jak bardzo chcialbym byc tam razem z wami i zrobie w szystko zeby tam byc mieszkam obecnie w angli bylem juz na dwuch mszach o uzdrowienie i dziekuje panu jezusowi bo uwolnil mnie od wielu rzeczy ale dalej mam nie pokuj i pustke tak bardzo chcialbym z ojcem danielem porozmawiac przez tel zeby mnie ojciec poprowadzil dal rade zyjemy bez zwiazku maluzenskiego i to mnie meczy zareczylem sie i tez mamy dziecko i dalej cisza czekam az moja jeszcze nie doszla zona z robi jakis krok porozmawia o zwiasku sakramentalnym ale mam wrazenie ze dla niej
  to nie jest wazne i tak mam zyc przy niej. Mam taki czasami nie pokuj w sobie nie wiem juz co ztego mojego zycia bedzie PANIE JEZU tyle zlego zrobilem a ty musiales to znosic i znosisz dalej zlituj sie na demna i pomoz mi poukladac moje zycie JEZU tak bardzo chcialbym juz ukleknac przed konfesjonalem i wyspowiadac sie z moich grzechow to jest moje pragnienie i marzenie JEZU moj nie zaponij tez o malgorzacie ona potrzebuje ciebie potrzebuje odnowy potrzebuje Twojego Ducha Swietego Ojcze Danielu prosze o modlitwe za nas Bog zaplac

 28. Proszę o Modlitwę o nawrócenie naszej wnuczki ,ominęła Bierzmowanie unika wiary wspomóż Ojcze przyciągnij ją swoją Miłością do Wiaryi dobra rodzinnego ,od którego stron io dary Ducha Św. dla rodzin naszych córek

 29. Ojcze Danielu, nie miałam okazji Cię poznać, ale od zaprzyjaźnionej osoby wiem, że czynisz wiele dobrego i pomagasz ludziom, którzy czują się bezradni w swoim cierpieniu. Z lekką nieśmiałością proszę – wspomóż modlitwą mnie i moją rodzinę, pomóż mi wyprosić u Boga łaskę ponownego macierzyństwa i odnaleźć własną drogę w życiu zawodowym, odbudować poczucie własnej wartości i odzyskać utraconą radość życia (nie wiem czy kiedykolwiek tak naprawdę ją miałam)…

 30. Szczesc Boze Ojcze Danielu prosze o modlitwe aby dobry Bog ulitowal sie nad demna i moim mezem i poblogoslawil nas w upragnione potomstwo od 12 lat prosimy o potomstwo przeszlismy wszystkich lekarzy o ktorych slyszelismy ze moga pomoc i niestety upragnionych dzieci nie mamy.Jest mi bardzo ciezko gdy widze w mojej rodzinie nowo narodzone dzieci i gdy biore je na rece to serce mi peka z bolu moj maz rowniez bardzo cierpi.Modlimy sie kazdego dnia w tej intencji i nie wiem czy to kara dlaczego nie mozemy zostac rodzicami.

 31. Ojcze Danielu poproś Pana aby dał mojemu synowi Bartkowi zdrowie od alergii. Ciągle ma zatkany nos i popękane usta niczym nie możemy tego wyleczyć. Bóg zapłać za modlitwę. Marta

 32. Panie Jezu prosze aby mozna bylo ogladac spotkania przez internet bo nie mieszkam w polsce a to jest ogromna laska mogac ogladac te spotkania.

 33. Szczęść Boże. Jestem mamom dwóch synów 8 latka i starszy który ma 21.Ojcze Daniela pisze do Ciebie i chcę prosić o modlitwę w intencji mojego starszego syna ponieważ bardzo boję się o niego że może zejść na złą drogę. Widzę że oddala się od Boga i nie chce się modlić chodzić do kościoła i do spowiedzi. Jest przytym bardzo wulgarny nie szanuje nas rodziców i brata. Jest już dorosły a tak naprawdę nic nie osiągnął dobrego w swoim życiu, tkwi w lenistwie i złości.Czasami mam wrażenie że jest zniewolony. Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Patryka.

 34. OJCZE DANIELU PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEGO 10-CIO LETNIEGO SYNA JAKUBA, KTÓRY NIE CHCE SIĘ MODLIĆ, ANI CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA. POZA TYM JEST DZIECKIEM BARDZO IMPULSYWNYM I MA TRUDNOŚCI W RADZENIU SOBIE Z EMOCJAMI. BÓG ZAPŁAĆ.

 35. Ojcze Danielu prosze o wstawiennictwo u Boga w sprawie ponownego macierzyństwa tak bardzo pragnę A zarazem cierpię ze nie mogę zajść w drugą ciążę prosze o modlitwę za mojego męża i córcia

 36. Proszę Ojcze o wstawiennictwo u Najwyższego Pana abym odzyskał czucie w nodze po operacji,sprawność fizyczną i odnalazł się na drodze zawodowej.BUG ZAPłAC

 37. Proszę o modlitwę o siły fizyczne i duchowe abym mogła pracować dla Jezusa Anna

 38. Szczesc Boże Ojcze Danielu, Tracę juz nadzieję ze kiedykolwiek przeczytałas ode mnie jakomkolwiek moją prosbe o pomodlenie sie za moja rodzinę. Codziennie prosze Boga o wysluchanie mnie i dania wskazowek jaka droga mamy przemierzać .Proszę Cie o siłe dla mojej rodziny w przytrwaniu trudnego okresu w naszym życiu, poniewaz sami nie dajemy juz rady nic naprawić. Wierzę tym razem ze Pan Jezus twoimi ustami przekaże mi, mojej rodziny wskazówki do lepszego życia i wyjscia z kłopotów . modląca sie Joasia

 39. Proszę o wiarę milość i nadzieję dla Krzysztofa i Agnieszki -uzdrowienie relacji oraz ślub sakramentalny i rodzinę.Spowiedz św.

 40. zrospaczona mama Maria

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę za moje kochane dzieci , ktore się trochę pogubiły w życiu . Jezu moj kochany ty wiesz jak bardzo cCię kocham i tylko w Tobie mam nadzieję na pogoznie się dzieci i umocnienie wiary.

 41. OJCZE DANIELU PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEJ , MĘŻA I DZIECI – O ŁASKĘ ZDROWIA NA DUSZY I CIELE ORAZ O ZGODĘ I WZAJEMNE ZROZUMIENIE W RODZINIE

 42. moja zmarła Mama często jeździła do Czatachowy i bardzo głęboko to przeżywała.
  Bardzo mi jej brakuje. Ojcze proszę módl się o wiarę dla mnie i mojej rodziny aby ta wiara była jak wiara mojej Mamy. Błagam o nawrócenie mojego męża, o trzeźwość dla mojego taty, o zdrowie dla mojego synka, o łaskę rzucenia nałogu nikotynowego dla mnie i dla nas wszystkich o Boże Błogosławieństwo

 43. Szczęść Boże Ojcze Danielu .Pisze z problemem może nie tak poważnym jak choroby fizyczne ,ale jednocześnie tak samo ciężkim .Mianowicie wieloletnia samotność …Proszę Cie o to bym potrafiła wybrać swoją drogę co mam zrobić do czego jestem powołana .Jeśli jest to sakrament małżeństwa uproś u Boga osobę ,która będzie chwalić Boga i która będzie dla mnie odpowiednia ażeby nie czuła się samotna ……jesli jest to inna droga azebym dostał odpowiedni znak …..Z Bogiem

 44. Ojcze Danielu proszę z całego serca o modlitwę za moją rodzinę za mojego męża za moją córcie za rodziców którzy borykają się z problemami zdrowotnymi za mnie bym mogła ponownie zostać mamą nie tracę nadzieji myślę że z Bożą pomocą wkoncu uda się

 45. Błagam Cię Ojcze Danielu o uzdrowienie mnie i mojego męża z niepło0dności która uniemożliwia Nam poczęcie tego tak bardzo upragnionego i wyczekiwanego dzieciątka, tak bardzo proszę Cię Ojcze Danielu o modlitwę u Pana najwyższego w naszej intencji by Bóg zechciał nas obdarzyć tu na ziemi dzieciątkiem spłodzonym z naszej krwi i kości, jednego naszego Aniołka Pan powołał do siebie, niech ulituje się nad nami i da nam dziecinę tu na ziemi, tak bardzo o to błągamy, Jadwiga I Michał.

 46. zrospaczona mama Maria

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę zdrowia dla mojej całej rodziny, za uzdrowienie naczyniaka mojego męża o uzdrowienie dużej wady wzroku córki Moniki , SYNA Mariusza astmę, I Piotra dolegliwości. Ciągle proszę Jezusa o te o dary uzdrowienia i wiem ,że twoja modlitwa wstawiennicza nam pomoże . Wierzę ,że jesśli otrzymają te dary to ich miłość do Jezusa i wiara się umocnią . Ja ciągle się modlę i wypraszam dla nas łaski ,ale to jeszcze za mało .Błagam Cię OJCZE DANIELU o pomoc i wypraszanie dla nas dary .

 47. basia poczobutt

  proszę o.Daniela o modlitwę za moją siostrę Emilię która choruje na nowotwór płuc oraz za moją siostrzenicę Iwonkę która walczy z guzem wielokomórkowym

 48. kochająca żona

  Proszę Ojca Daniela o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest na skraju wytrzymałości, w intencji uzdrowienia duchowego dla mojego męża, który żyje w grzechu od lat i uzdrowienia go z nałogu narkotyków.
  Ja również potrzebuję modlitwy i wsparcia i bardzo mi zależy na kontakcie z Ojcem Danielem. Chciałabym odbyć u Niego spowiedź generalną. Czy taki kontakt jest w ogóle możliwy?

 49. OJCZE DANIELU bardzo proszę o modlitwę za mnie, o uzdrowienie z raka kości. Choroba zaatakowała wiele kości,kręgosłup, kolano,kości udowe, boję się, że nie będę chodzić. Ostatnio choroba daje bardzo wiele bólu i odbiera nadzieję. Ale ja nie chcę się poddać, modlę się i wierzę, że Pan Jezus ulituje się nade mną. Jeżeli w tej modlitwie będę miała wsparcie Ojca Daniela, to moja modlitwa będzie dzięki temu doskonalsza i bardziej miła Panu Jezusowi, który powiedział: „proście o wiele…”. Chciałabym być zdrowa i przyjechać modlić się na Mszy Św w Czatachowej stojąc o własnych siłach jak w zeszłym roku.

 50. Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę za mojego syna który od 20 lat jest w związku małżenskim a ze strony żony i jej rodziny jest poddawany magii i manipulacji. Syn obecnie jest u kresu wytrzymałości. Szwankuje również jego zdrowie fizyczne. Ojcze Danielu błagam o pomoc.

 51. Szczęść Boże Ojcze Danielu. Proszę o modlitwę za mojego syna Kamila potrzebne dla niego łaski , w intencji jego nawrócenia oraz przemiany życia, uwolnienia i uzdrowienia z nałogu alkoholowego od wszelkiego grzechu.
  Żeby znalazł pracę., Bóg zapłać za modlitwę

 52. Proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie i uzdrowienie mojego syna który często choruje i o powołanie syna

 53. Ojcze proszę o wstawiennictwo u Najwyższego Pana jestem po operacji kręgosłupa mam zdrętwiałą stopę lewą nadal i kręgosłup jeszcze w innym miejscu bardzo mnie boli tak bardzo Proszę o modlitwę o spokój duszy mej abym był lepszym człowiekiem Bug zapłać

 54. OJCZE PROSZĘ WESPRZEJ MNIE MODLITWA BY MIŁOSIERNY JEZUS -ULECZYŁ OCZY MARCINA, PRZYWRÓCIŁ SŁUCH DLA MARKA,BY ODNALEŻLI DROGĘ ZYCIA.AMEN POBŁOGOSŁAW OJCZE!!!

 55. Ojcze, dziękuję, że jesteś ze mną. Uczysz mnie pokory i miłości. Ty wiesz, co dla mnie najlepsze-dlatego o nic nie proszę. Wszystko co dajesz, biorę z pokorą. Twój uniżony sługa 🙂

 56. Kochani dziekujmy Bogu za takich kapłanów jak Ojciec Daniel,bo sila naszych serc, prawdziwa miłość do Boga okazywana na codzien na rzecz drugiego czlowieka, każdej istoty jest najpiękniejszym podziekowaniem Bogu,za to ze jesteśmy, czesto pokaleczeni ale w milosci kierowanej do Jezusa iMaryi nasz ból, duchowy, fizyczny znika.”Bo kiedy zrozumiemy że kazdy oddech jaki wydajemy, pochodzi od Boga. Gdy zdamy sobie sprawę jak mali jesteśmy a mimo to Bog kocha nas ogromem miłości, pojmiemy istotę śmierci Jezsa.Ja kazdego dnia w moim sercu rozmawiam z Maryją Jezusem, Bogiem z kazdym dniem ucze sie życia na nowo. Nie zawsze tak bylo byl czas ze nie zapraszalam Boga Jezusa,Maryji do mojej codziennosci -dzis juz wiem zamten czas byl jałowy. Ja juz wiem kto mym przewodnikiem codziennosci i krolem mego zycia jest to Jezus, ktory niech kazdego kolejnego dnia umacnia w sile modlitwy ojca Daniela i kaplanow z prawda
  Jezusa w sercach.Bogu niech będą dzięki i chwała za jego dobroć i łaski. Zawierzajmy nasz kraj Polske Maryi i Jezusowi niech da nam siłę byśmy nie poddali się w tej duchowej walce o niekończące sie dobro.Laczmy siły modlitwa o pokoj na Świecie i w Polsce nie dajmy zlemu wygrać Pokonajmy go Narodową Miłością i Modlitwą do Boga.Niech łaska Boża, Serce Jezusa,Miłość Maryi błogosławi Wam wszystkim, i każdemu z osobna. Z Panem Bogiem -Zawsze

 57. SZCZESC BOZE O.Danielu, bardzo prosze o modlitwę do Jezusa Milosiernego w mojej intencji.o laske prawdziwej spowiedzi z calego zycia Jestem osoba starszą i ciążą na mnie liczne grzechy z dalekiej przeszlosci a przede wszystkim grzechy aborcji i niewaznych spowiedzi .Jestem zalamana swoim przegranym zyciem i pragne goraco prawdziwego oczyszczenia.Jezu ufam Tobie!

  • Ojcze Danielu bardzo cie proszę o modlitwę uzdrowienia oczkow mojej wnuczki Oliwi niedowidzenie i astygmatyzm.Bardzo wierze w skuteczność twojej modlitwy.Szczes Boze i Chwala Panu

 58. O.Danielu bardzo prosze o modlitwe w intencji mojego synka pomóż mi prosic Boga o jego uzdrowienie,ma dopiero 10miesiecy i ma podejrzenie zaniku miesni,dystrofie. Jeszcze nie mial robionych badan genetycznych ale inne badania wskazuja na taka chorobe. Modl sie o to zeby te podejrzenia sie nie sprawdziły aby Jaś był zdrowy. 14maja bede na Mszy Św. którą będziesz odprawiał,proszę módl się w intencji Jasia o jego uzdrowienie. Jezu ufam Tobie! Wszystko w twoich rękach.

 59. OJCZE PROSZE O MODLITWE W INTENCJI MARCINA,BY ZNALAZŁ PRACE, ODNALAZŁ DROGE ZYCIA ŁASKE RADOŚĆI I SZCZESCIA AMEN,

 60. Prosze Ojca Daniela z całego serca o modlitwe za mnie I mojego męża o dar zdrowego potomstwa dla nas. Okolo 7-8 czekamy na nasze upragnione dzieciatko.

 61. Ojcze Danielu! Proszę o modlitwę w intencji mojej Mamy, która w tym tygodniu ma być operowana. Proszę o modlitwę w intencji lekarzy ją operujących i o to żeby szybko wróciła do zdrowia. Proszę też o modlitwę w intencji zdrowia mojego Męża, o dobre wyniki badań. Ojcze błagam módl się za moją Rodzinę i wymódl cud uzdrowienia z chorób nowotworowych. Jezu ufam Tobie, proszę Ty się tym zajmij…

 62. Proszę o modlitwę o łaskę dla mojego syna Kamila o uwolnienie go z nałogów przemianę serca dary ducha św i Boże błogosławieństwo.

 63. Ojcze Danielu błagam ratuj moje małżeństwo przed nieszczęściem rozpadu.Proszę o łaskę pojednania,nawrócenia,opamiętania i cudu przemiany męża Józefa.Jezu spraw aby w sercu męża odrodziła się miłość do mnie która połączyła nas 30 lat temu.Uzdrów go,odmień go,wzmocnij na duszy i umyśle,napełnij Swoim Duchem Świętym.Błagam uwolnij męża od wszelkiego zła,grzechu pokus,ataków i dręczeń ze strony szatana,odsuń od niego złych ludzi.Krwi Chrystusa przywróć zgodę i miłość w naszym małżeństwie.

 64. Ojcze Danielu! Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Mamy, która w piątek 13 maja 2016 roku w 100 rocznicę Objawień Fatimskich ma być operowana. Proszę o modlitwę w intencji lekarzy ją operujących i o to żeby operacja się udała i Mama szybko wróciła do zdrowia. Dziękuję za modlitwę w intencji zdrowia mojego Męża, za to, że wyszły dobre wyniki badań. Ojcze błagam módl się za moją Rodzinę i wymódl cud uzdrowienia z chorób nowotworowych. Jezu ufam Tobie, proszę Ty się tym zajmij…

 65. Ocze Danielu bardzo prosze modl sie za mna i moja rodzine,modl sie za mnie o uwolnienie od tych udreczen i klopotow.

 66. Ojcze Danielu i jeszcze prosze o modlitwe za moja corke Alexandre oby wyzdrowiala z tarczycy i nog,i prosze o modlitwe za mojego brata Roberta i jego zone Beate oby wkoncu mieli dziecko bo juz sa nie mlodzi a wszelkie badania niepomagaja.Bog zaplac wszystkim .

 67. Proszę Ojca Daniela o modlitwę za to , abym zaszła w upragnioną ciąże . Od lat choruje i lekarze nie dają duzo szans . Szczęść Boże.

 68. Proszę o modlitwę za moją całą rodzinę. Proszę Ciebie Boże o dar narodzin drugiego dziecka. Tyle lat się już staramy z mężem,błagamy o rodzeństwo dla naszej córeczki…Oraz o jak najszybszą możliwość powrotu na stałe do kraju.
  Jezu ufam Tobie
  Jezu ufam Tobie
  Jezu ufam Tobie

 69. OJCZE DANIELU prosze o modlitwe za nasze malzenstwo i dar potomswa,czekamy juz 8 lat na upragniona ciaze.Boze prosze o ten dar.

 70. Każdego kto czyta ten wpis błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego synka Bartosza. Proszę o modlitwę do Jezusa Chrystusa naszego Pana. Proszę Cię Ty który to czytasz zanieś do Pana krótką choć modlitwę za chorego siedmioletniego chłopca-Bóg wie o którego chodzi. Im więcej nas się modli tym większe cuda się objawiają. Niech Was Jezus błogosławi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *