piens.pl / WIARA / Tylko Ci co modlą się na różańcu, zjednoczą się do walki z antychrystem
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

Tylko Ci co modlą się na różańcu, zjednoczą się do walki z antychrystem

Szanowni Państwo,

W pierwszą sobotę miesiąca tradycyjnie starałem się odprawić fatimskie nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi. Jednym z warunków pierwszych sobót jest piętnastominutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi. Do rozważań wybrałem piątą tajemnicę chwalebną „Ukoronowanie Najśw. Maryi Panny na Królową Nieba i Ziemi”.

W tym czasie myśli moje wracały do rozmowy ze starszymi paniami, które zapukały do drzwi mojego domu i chciały rozmawiać o Jehowie. Podjąłem rozmowę, ze względu na wiek pań starałem się delikatnie wytłumaczyć, w jak są błędzie. Podsunąłem im temat błędnie odczytanego słowa JAHWE przez „świadków”, wskazałem na źródła o tzw. „upalowania Jezusa”, podpowiedziałem, gdzie można znaleźć w internecie zbiór ich kłamstw i przeinaczeń na krótkiej przestrzeni ich działalności (strona www.piotrandryszczak.pl).

Jednak najbardziej zaskoczyło mnie jedno. Panie zapytały się czy jeszcze kiedyś mogą do mnie przyjść „porozmawiać”. Odpowiedziałem, że i owszem, ale najpierw proszę zapoznać się z podaną stroną i przyjść z sercem otwartym na spotkanie, które rozpoczniemy RÓŻAŃCEM ŚWIĘTYM. Wypowiadając te słowa zauważyłem, jak Pani się cofnęła.

Wracając wieczorem w rozmyślaniach do tej sytuacji jakoby „zobaczyłem” ogrom działalności tego, który się cofa przed  różańcem świętym. I w myślach zaświtały mi słowa:

Tylko Ci co modlą się na różańcu, zjednoczą się do walki z antychrystem

Sprawdź także

Tajemnice Różańca Świętego

Część pierwsza — tajemnice radosne 1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie 2. Nawiedzenie świętej Elżbiety 3. …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: