piens.pl / POLSKA / Tylko monarchia uratuje nas przed islamizacją

Tylko monarchia uratuje nas przed islamizacją

– Monarchia w Polsce może wrócić w ciągu 10-15 lat i będzie graniczyć z Kalifatem Saksonii – powiedział Superstacji Janusz Korwin-Mikke. – Cała Europa w tej chwili umiera, bo tam jest najgłupszy ustrój świata, czyli demokracja.

Na fali zainteresowania brytyjską rodziną królewską telewizja Superstacja postanowiła poszukać zwolenników wprowadzenia monarchii wśród polskich polityków. Oprócz Janusza Korwin-Mikkego z partii KORWIN, takich osób nie brakuje w Prawie i Sprawiedliwości.

Sułtanat Niemiec i Kalifat Saksonii

Lider partii KORWIN tłumaczył także, że

w Niemczech najprawdopodobniej będziemy mieli Sułtanat Niemiec i będziemy graniczyli z Kalifatem Saksonii. To jest praktycznie w tej chwili już nieuniknione, a co będzie w Polsce, to zobaczymy”. Polityk przekonywał, że pozostają dwie drogi – „albo się Polska odrodzi albo dalej będzie brnęła w tę demokratyczną głupotę.

Każdy normalny człowiek jest zwolennikiem monarchii. Proszę zauważyć, co się stało jak w Atenach wprowadzono demokrację. W jakiej koszmarnej głupocie, rozpuście, korupcji to państwo upadło. Czy Rzeczpospolita: kiedy Królestwo Polskie zamieniło się na Rzeczpospolitą Obojga Narodów, natychmiast się rozleciało w okropnej korupcji, głupocie i rozprzężeniu. To samo się dzieje z całą Europą. Cała Europa w tej chwili umiera, bo tam jest najgłupszy ustrój świata, czyli demokracja

– powiedział Superstacji Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWIN.

za: nowapolskasite.wordpress.com

Sprawdź także

Polska albo będzie silna i uporządkowana, albo jej nie będzie w ogóle

Witold Gadowski w swoim komentarzu siódmego tygodnia 2016 r. pt. „Miejsce Polski we współczesnym świecie” …

2 komentarze

  1. Konfederacja Niepołomicka AD 2014 http://www.fb.com/sejmwalny.sejmikiziemskie http://www.fb.com/sejmikiziemskie DELEGALIZACJA PARTI POLITYCZNYCH. POWRÓT DO NAJJ. RZECZPOSPOLITEJ – REPUBLIKI Z KRÓLEM I WŁADZY SUWERENA POPRZEZ SEJMIKI ZIEMSKIE. NIC O NAS, BEZ NAS!

  2. W Saksoni raczej nie będzie kalifatu. Istnieje możliwość ponownego podziału Niemiec. Lewacka cześć zachodnia zostanie kalifatem a wschodnia narodowa dołączy do nowych struktur, które zastąpią UE.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: