piens.pl / POLSKA / Węgrzy odbijają swój kraj ze szpon socjalistów, banksterów i UE, a Polska niech idzie po śladzie

Węgrzy odbijają swój kraj ze szpon socjalistów, banksterów i UE, a Polska niech idzie po śladzie

Polska nie powinna być zaskoczona atakami po zmianie rządu. Protesty, wiece, pogadanki w mediach, ataki w Parlamencie Europejskim wszystko to „przerobił” już węgierski przywódca Victor Orban. Większość protestujących była pośrednio lub bezpośrednio finansowana przez Georga Sorosa, a cała akcja trwała nieprzerwanie przez 8 miesięcy. Krótki reportaż pokazuje jak to było w parlamencie UE:

Warto w tym miejscu wspomnieć, że szykowano gospodarczy atak na Węgry, który miał uderzyć w węgierską walutę. Dzięki bezprecedensowej postawie ogromnych mas społecznych i wielkiej manifestacji poparcie dla rządu, która zgromadziła 400 tys. osób banksterzy odstąpili od akcji.

Możemy być pewni, że unijne lewactwo, korporacje i banksterzy w podobnym stylu będą walczyć o odzyskanie władzy w Polsce. Nie możemy im na to pozwolić, a przykładem dla nas niech będą Węgry.

Warto pamiętać o tym, że początek przemian na Węgrzech rozpoczął się od Narodowej Krucjaty Różańcowej. Musimy mieć świadomość, że walka o wolność rozgrywa się na froncie duchowym i materialnym. W tym boju niezbędne są modlitwa i działanie. Zachęcamy wszystkich, którym droga jest nasza Ojczyzna, do odmawiania każdego dnia wspólnie z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę JEDNEJ DZIESIĄTKI RÓŻAŃCA za Ojczyznę, a kiedy zajdzie taka potrzeba, a zapewniam, że zajdzie wcześniej niż później, do wsparcia rządu i jego działań przez manifestacje. Tylko ludzie zjednoczeni w modlitwie i działaniu mają szansę na zwycięstwo w tym trwającym boju o prawdziwą wolność Polski.

na podstawie: niewygodne.info.pl

Sprawdź także

Wybory w Austrii sfałszowane i trzeba będzie je powtórzyć! A tak martwili się o naszą demokrację, kiedy ich własna została chamsko zgwałcona…

Skala fałszerstw i nieprawidłowości do jakich doszło podczas wyborów prezydenckich w Austrii była tak wielka, …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: