piens.pl / POLSKA / Wyszperane przez Jacka 22/01/16 czyli przegląd ciekawych artykułów z mijającego tygodnia

Wyszperane przez Jacka 22/01/16 czyli przegląd ciekawych artykułów z mijającego tygodnia

Biskup Rober Morlino zarządził, aby do 2018 roku w kościołach diecezji przywrócono tabernakulum należne mu miejsce. Po Soborze Watykańskim II tabernakulum przenoszono z prezbiterium do bocznych kaplic, co nie służyło kultowi Najświętszego Sakramentu.
amerykanski-biskup-przywraca-tabernakulum-nalezne-mu-miejsce

Mimo że politycy nie biorą tego jeszcze pod uwagę, wciąż istnieje poważne zagrożenie, że doczesna siła islamu powróci, a wraz z nim powróci niebezpieczeństwo, iż pokona on Zachód, który przestał być chrześcijański, aby utwierdzić się jako wielka antychrześcijańska siła w świecie
dlaczego-najswietsza-maryja-panna-objawila-sie-w-niepozornej-wiosce-fatima


Pontyfikat papieża Franciszka – analogia mykologiczna.
pontyfikat-papieza-franciszka-analogia-mykologicznaCzegóż oni się tak boją? Co nas czeka w najbliższym czasie?
slynny-publicysta-przyjaciel-v-orbana-o-polakach


Luksemburg zamierza zlikwidować swój Trybunał Konstytucyjny. Jakoś nie słychać oburzenia i histerii Niemców, eurokratów i PO-Petrusów
8382Petru: powiedziałem premierowi Holandii, że w Polsce jest opozycja skłonna przejąć władzę
petru-powiedzialem-premierowi-holandii-ze-w-polsce-jest-opozycja-sklonna-przejac-wladze
kara-smierci-rowniez-za-zdradeJak rozpoznać polskie produkty?

jak-rozpoznac-polskie-produkty

W Londynie, przed niemiecką ambasadą przy Belgrave Square 23, protestowali Polacy skupieni wokół nowo powstałego Komitetu Obrony Polski w tym członkowie londyńskiego Klubu Gazety Polskiej. „Ręce precz od Polski!”, „Wolne Niemcy” – skandowali manifestanci.
rece-precz-od-polski-protest-kop-przed-ambasada-niemiec-w-londynieJuż w 2017 roku, według planów rządu, mają rozpocząć się prace budowlane przy przekopie Mierzei Wiślanej. Kanał ma połączyć Morze Bałtyckie z polską częścią Zalewu Wiślanego.
Budowę przekopu Mierzei Wiślanej, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi, Prawo i Sprawiedliwość określało jako priorytet. Później, po sformowaniu rządu, plany te za priorytetowe uznało nowo utworzone Ministerstwo Gospodarki Morskiej
rzad-planuje-przekop-mierzei-wislanej-juz-w-2017-rokuPrezydent Chorwacji: „Chciałabym, aby Polska była liderem”. Europa murem za Polską.
prezydent-chorwacji-chcialabym-aby-polska-byla-liderem-europa-murem-za-polskaDługie łodzie Anglików na wąskich kanałach
dlugie-lodzie-anglikow-na-tych-waskich-kanalach

Demonstracja KOD w Brukseli. „Protestujących znam osobiście. To unijni urzędnicy”
demonstracja-kod-w-brukseli-protestujacych-znam-osobiscie-to-unijni-urzednicy


Produkt stoczni Malbo jest w drodze do klienta
produkt-stoczni-malbo-jest-w-drodze-do-klienta


Natychmiast zatrzymać i aresztować Petru
natychmiast-zatrzymac-i-aresztowac-petru

„Pożyteczni” idioci zadbają już o to, aby w tym momencie w naszych domach nie było żadnej broni.
Jeden z niewielu uczciwych szwajcarski generał apelował o kupowanie broni. Sytuacja jest bardzo poważna. Doprowadzono do stanu, którego rozwiązanie nie może nastąpić bez rozlewu krwi. Mało tego. Żadna armia nie jest w stanie obronić ludzi w tych krajach, które już poddały się inwazji. Jedynym rozwiązaniem jest udostępnienie broni wszystkim prawowitym obywatelom. Wtedy będzie nadzieja, że choć część z nich przeżyje.
Tylko wtedy będzie taka nadzieja. Bo islam faktycznie jest religią pokoju. Tylko, że pokój zapanuje wtedy kiedy nas już nie będzie.
takie-sobie-rozwazania
w-australii-tez-robia-przygotowania


Tak po ludzku, zupełnie na bok odkładając politykę, to zwalniani z państwowych mediów – nie wszystkich to dotyczy, ale tych najbardziej „frontowych” – okazują się dziś skończonymi, przepraszam za ten fachowy termin, dupkami. Kiedyś używałem takiego porównania: jak bokser wychodzi na ring, to nie ma prawa potem płakać i skarżyć się, że w mordę dostał.
lament-pryszczatych

za:   www.wyszperane.info

Sprawdź także

Wyszperane przez Jacka 12/01/2016

Dziesięć powodów aby wybrać Mszę Tradycyjną https://marucha.wordpress.com/2016/01/02/dziesiec-powodow-aby-wybrac-msze-tradydycjna/ Ważą się losy Polski ochrzczonej. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17145&Itemid=46 Niespokojne czasy …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: