piens.pl / Felietony / Stanisław Michalkiewicz / Żonaty kawaler czyli małżeństwo jednopłciowe

Żonaty kawaler czyli małżeństwo jednopłciowe

Felieton Stanisława Michalkiewicza pt. „Komunizm zwycięża w Niemczech” z dnia 13 lipca 2017 roku zawiera jedno z trafniejszych spostrzeżeń w sprawie wprowadzania przez tęczową międzynarodówkę zmian w języku.

Mianowicie, felietonista zauważa, że:

Jednym z celów uchwycenia panowania nad językiem jest pozbawienie pierwotnego znaczenia pojęć – i tak zwane „małżeństwa jednopłciowe” są znakomitą ilustracją tej metody. Zgodnie z logiką dwuwartościową, mamy do czynienia z prawdą i fałszem, z normą i dewiacją. Z tego punktu widzenia „małżeństwo jednopłciowe” jest kompletnym nonsensem, mniej więcej takim, jak „żonaty kawaler”. Nie ma takiego zwierzęcia, bo małżeństwo różni się w sposób istotny od związków jednopłciowych. Celem małżeństwa jest założenie rodziny, to znaczy – wydanie na świat potomstwa. Chociaż zdarzają się wyjątki, to zasada jest właśnie taka. Natomiast zasadniczym celem związków jednopłciowych jest świadczenie sobie nawzajem usług seksualnych – bo przecież dobór par następuje według kryterium seksualnych upodobań…

Dziś już można usłyszeć, nawet w programach katolickich, że posługuje się chociażby takim pojęciem jak „małżeństwa heteroseksualne” jakoby dopuszczając, że jednak są małżeństwa inne niż te pomiędzy mężczyzną a kobietą. Pamiętajmy o tym i starajmy się zachować czystość naszego języka by zachowywać pierwotne jego znaczenia.

Poniżej link do całości felietonu niezawodnego Michalkiewicza :

Rewolucja komunistyczna, która w Europie i Ameryce prowadzona jest według strategii zalecanej przez włoskiego komunistę Antoniego Gramsciego, dokonuje stopniowej destrukcji podstaw cywilizacji łacińskiej – bo stawką jest zniszczenie tej cywilizacji, od wieków znienawidzonej przez jej wrogów. 

Sprawdź także

Niewiasta i Nierządnica

W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” …

Msza Święta czyli co? Wyjaśnia ks. Prałat Roman Kneblewski

O tym czym jest Msza Święta i jak w niej PRAWDZIWIE uczestniczyć w krótkim wykładzie …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: