piens.pl / PETYCJE / CitizenGo / Czekamy na INTRONIZACJĘ

Czekamy na INTRONIZACJĘ

„Jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu.”

„Powiedz, moje dziecko, ojcu, by napisał w tej sprawie do Prymasa Polski. Teraz jest najodpowiedniejsza chwila, trzeba korzystać z czasu łaski.”

Służebnica Boża Rozalia Celak

Chrzest jest początkiem drogi do Boga każdej osoby, a uwieńczeniem tej ziemskiej drogi jest przyjęcie Jego panowania jako Króla w życiu każdego człowieka, w życiu rodzin i w życiu całych społeczeństw.

W 2016 roku obchodzimy 1050. rocznicę Chrztu Polski. Zakończenie roku obchodów rocznicy 1050-lecia Chrztu Polski będzie miało miejsce 19 listopada 2016 roku w Krakowie-Łagiewnikach. Uroczystość ma być połączona z dziękczynieniem za Światowe Dni Młodzieży oraz z zakończeniem Roku Miłosierdzia. Właśnie na ten dzień planowana jest Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski.

Szanowny Panie Prezydencie, Szanowna Pani Premier, Posłowie i Senatorowie oraz Czcigodni Biskupi apelujemy do Was NIE ODKŁADAJCIE Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski na późną jesień obecnego roku. Oto planowane na kwiecień bieżącego roku obchody 1050. rocznicy chrztu Polski mają zgromadzić 1200 wyśmienitych gości. Obecni mają być Andrzej Duda, Rząd, Parlamentarzyści oraz przedstawiciele Kościoła Katolickiego. Okrągła rocznica chrztu Polski to uroczyste wydarzenie, w którym wspólnie będzie brała udział władza świecka i kościelna. Zostaną w ten sposób spełnione kluczowe wymagania dotyczące Aktu Intronizacji postawione przez Pana Jezusa. Prosimy złóżcie Akt Intronizacji w czasie kwietniowych uroczystości w Poznaniu, na to nadzwyczaj ważne wydarzenie czeka cała Polska.

Podobna okazja może się nigdy więcej w historii nie powtórzyć. Od chwili ogłoszenia orędzia, w którym Pan Jezus domagał się Intronizacji nigdy wcześniej nie mieliśmy tak sprzyjających warunków społecznych, politycznych i tak przychylnego Intronizacji Episkopatu Polski. Jednocześnie nigdy wcześniej CZAS aż tak bardzo nie przynaglał w tej sprawie. Stoimy w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa jakim jest islamizacja Europy. Jednocześnie jesteśmy zagrożeni realizacją spisku mającego na celu obalenie w Polsce demokratycznie wybranego rządu. Biorąc pod uwagę zagrożenia międzynarodowe, uwarunkowania wewnętrzne, uciekający czas oraz obiecane przez Pana Jezusa łaski mające spłynąć na Polskę po dokonaniu Aktu Intronizacji, a także sprzyjające okoliczności związane z uroczystością 1050. rocznicy chrztu Polski

Apelujemy do Władz Rzeczpospolitej i Episkopatu
o przeprowadzenie Aktu Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski
w Poznaniu w kwietniu 2016 roku
w czasie obchodów uroczystości 1050. rocznicy przyjęcia Chrztu!

Prosimy nie odkładajcie tego ważnego Aktu. Wykażcie się odpowiedzialnością za powierzony Wam przez Boga Kraj i Naród. Przeprowadźcie Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski jak najszybciej przy pierwszej spełniającej wymagania Boga okazji.

Podpisz koniecznie petycję dla Polski!

Polaku! Nie bądź bierny wobec tak ważnej sprawy dla Polski! Poprzyj tę inicjatywę, przekaż tę informację wszystkim znajomym, w domu w pracy, w internecie i zachęć do podpisania petycji. Udostępniaj na facebooku, twiterze i każdym innym portalu społecznościowym.

Wydrukuj załączony apel i zanieś tam gdzie internet nie sięga!

Czasu jest niewiele, jednak z pomocą Królowej Polski i Jej Syna uda się wypełnić Jego wolę!

 

Pobierz ulotkę „Czekamy na INTRONIZACJĘ”

 • Obrazek „Czekamy na INTRONIZACJĘ” udostępniamy bez ograniczeń do szerokiego wykorzystania

Czekamy na INTRONIZACJĘ

Sprawdź także

Króluj nam Chryste – Intronizacja 2016 Łagiewniki – Galeria i Komentarz Grzegorza Brauna

Intronizacja Jezusa Chrystusa, która odbyła się w Łagiewnikach 19 listopada 2016 przy udziale kilkudziesięciu tysięcy …

10 komentarzy

 1. Jadwiga Grudzińska

  Jestem za koronowaniem Pana Jezusa na króla Polski

 2. Panie Jezu nasz Królu ,czekamy na Ciebie ,ratuj naszą Ojczyznę!

 3. W obecnych czasach , gdy islam zmienia tożsamość większości państw Europy , powrót do korzeni ,
  do wiary , jest jedynym ratunkiem i ocaleniem . Sytuacja jest poważna a zagrożenie stale rośnie.
  Działać trzeba szybko i zdecydowanie. Chrystus Królem Polski , powrót do Krzyża i gorliwej wiary
  to droga dla nas i wzór do naśladowania dla całej Europy. To jedyne wyjście także dla niewierzących
  zagrożonych ludów naszego kontynentu. Oby to szybko zrozumieli !

 4. Moja mamausia ma 97lat i pyta mnie, kiedy bedzie intronizacja ,bo chce tego dnia doczekac.Mowi dzieci bo wojna jest straszna, aby to was nigdy nie spotkalo.Ja do przywiozlam do Polski obrazki Chrystusa Krola i porozdawalam,niektorzy porwali je i powiedzieli ze naleze do sekty. terz niech popatrza co sie dzieje.Tylko Krol moze nas ocalic. Wybrac Krolowanie Boga, to znaczy zyc wedlug jego woli w rodzinach naszych,w panstwie kierowac sie prawym Bozym.

 5. Mariusz Dabrowski

  W obecnej chwili jest to jedyna droga dla Polski. Dlaczego takie przyspieszenie? Otóż najprawdopodobniej
  taki Prezydent, rząd a i Episkopat w tym składzie w terminie listopadowym się już nie spotkają.

 6. Jezus jest Krolem naszych serc,wierze i ufam ze zostanie Krolem Polski. By Polska nie zginela.

 7. Rycerz JEZUSA CHRYSTUSA KROLA wie, że z Grzechyni, jak ze świętej góry, będą schodziły wojska niebieskie i ziemskie, by zmiażdżyć głowę szatana. Już niedługo ziszczą się słowa Apokalipsy, bo żyjemy w czasach ostatecznych. Pisał o nich ksiądz Natanek w dziele zatytułowanym „List otwarty do wszystkich katolików świata, którzy pojmują to w lot, a innym będzie potrzebny młot”

 8. Jezus Christus Krolem Polski jak najszybciej! nie w listopadzie tylko w Kwietniu 2016. Polacy czekaja!!!!!!!!!

 9. Chryste Króluj. Chryste Władaj.Chryste Rządź posługując się tymi , których Pomogłeś wybrać.

 10. Danuta Chmiel

  Nie możemy się poddać ,
  tej łaski nie możemy zaprzepaścić.
  Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie,
  przyjmij narody w otwarte swe ramiona ,
  niech wojny i rzezie nie mają władzy nad nami,
  tylko miłość co nigdy nie skona
  Króluj nam Chryste Panie Wszechświata,
  na każdy skrawku tej ziemi ,
  która od wieków odpocząć by chciała
  uwolnij od nieprzyjaciół Panie ,przywróć godność ludzką na Ziemii

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: