piens.pl / PETYCJE / CitizenGo / Nie chcemy sprowadzania do Polski „uchodźców” a w obliczu zamachów domagamy się anulowania zobowiązań rządu p. Kopacz

Nie chcemy sprowadzania do Polski „uchodźców” a w obliczu zamachów domagamy się anulowania zobowiązań rządu p. Kopacz

Jako członkowie i sympatycy Stowarzyszenia RKW – Ruchu Kontroli Wyborów – Ruchu Kontroli Władzy, jako wolni obywatele Rzeczypospolitej, uważamy że wobec zaistniałej sytuacji we Francji a także w innych krajach naszego kontynentu, do której doprowadziła antyeuropejska polityka Niemiec, zainteresowanych wraz z Rosją w destabilizacji Europy, podjęte zobowiązania poprzedniego rządu dotyczące sprowadzania do Polski „uchodźców” muszą ulec całkowitej zmianie. Polska podobnie jak Węgry, czy inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej, nie może powtarzać bezmyślnie błędów rządów tych krajów, które narażają na śmiertelne niebezpieczeństwo swych obywateli.

Polski Prezydent, Premier i cały gabinet mają obowiązek strzec przede wszystkim polskich granic i bezpieczeństwa obywateli.

Podpisz petycję

Adresat/Adresaci petycji: Pani Premier Beata Szydło
Dziękujemy za rezerwę, jaką okazują nowe władze naszej Ojczyzny, wobec sprowadzania do Polski „uchodźców” ale w obliczu zamachów we Francji domagamy się całkowitego anulowania zobowiązań poprzedniego rządu p. Kopacz i radykalnej zmiany polskiej polityki – złej polityki nie wolno kontynuować. Nowa sytuacja całkowicie zwalnia rząd polski z jakichkolwiek zobowiązań.

Wobec zaistniałej sytuacji we Francji a także w innych krajach naszego kontynentu, do której doprowadziła antyeuropejska polityka Niemiec, zainteresowanych wraz z Rosją w destabilizacji Europy, podjęte zobowiązania poprzedniego rządu muszą ulec całkowitej zmianie. Polska podobnie jak Węgry, czy inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej, nie może powtarzać bezmyślnie błędów rządów tych krajów, które narażają na śmiertelne niebezpieczeństwo swych obywateli. Polski Prezydent, Premier i cały gabinet mają obowiązek strzec przede wszystkim polskich granic i bezpieczeństwa obywateli.

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]

Podpisz petycję

Sprawdź także

Likwidacja cła – bomba z opóźnionym zapłonem. Zawleczka już została wyciągnięta.

Do końca 2016 roku rząd planule zlikwidować Służbę Celną w jej obecnym kształcie. Celnicy już …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: