piens.pl / POLSKA / Strategia spisku przeciw Polsce: Drugie orędzie, Drugie prawo, Drugi Majdan, Drugi rząd …

Strategia spisku przeciw Polsce: Drugie orędzie, Drugie prawo, Drugi Majdan, Drugi rząd …

Szanowni Państwo!

Knują spisek przeciw Polsce!

W 2015 roku naród odzyskał władzę, jednak mafia nazwała to „zamachem na demokrację” i nie zamierzają odpuścić – knują spisek przeciw Polsce. Chcielibyśmy w tym miejscu Państwu pokazać, w jaki sposób chcą doprowadzić do zamachu stanu, obalenia rządu przejęcia władzy kosztem utraty suwerenności przez Polaków.

zamach na demokrację

Drugie orędzie

Już 31 grudnia 2015 roku usłyszeliśmy, że nawołują do zignorowania prezydenta Andrzeja Dudy i kilka godzin wcześniej puszczają „orędzie” swojego człowieka kreowanego na „lidera”.

Drugi prezydent

 

 

Drugie prawo

Mechanizm „drugiego prawa” opisuje w notatce Pan Tomasz Parol

Właśnie się dowiedziałem jak się to odbywa. Zoll wykonuje dziesiątki telefonów. Przekonuje, podburza, koordynuje. Oni chcą by TK wydało wyroki w styczniu eliminujące uchwały sejmowe PiS o powołaniu nowych sędziów i uznające całą nową ustawę o TK za niekonstytucyjną. Zrobią to ignorując art. 188 i 197 Konstytucji w oparciu o nieważną już starą ustawę kwestionując domniemanie konstytucyjności nowej. Wszystko jest dobrze zaplanowane. Oni oczywiście wiedzą że łamią prawo i że Kempa nie opublikuje takiego wyroku bo nie może i nie chce. To nieistotne. W drukarniach Czerskiej powstanie Dziennik Ustaw KOD w którym będą publikować te dwa wyroki TK oraz kolejne uznające za niekonstytucyjne kolejne ustawy i rozdawać je razem z METREM oraz dołączać do GW, Polityki itd a może Tygodnika Powszechnego (ustalenia trwają). To bardzo sprytny i diabelski plan tworzenia drugiego obiegu ale nie publicystyki i informacji lecz prawa. Chodzi o podburzenie społeczeństwa do nie uznawania powszechnego tego niewygodnego im prawa uchwalanego przez Sejm. Z jednego prawa chcą uczynić tzw Consuetudo a z innego Desuetudo . Te ich „Dzienniki Ustaw” będą uznawane przez autorytety, komentowane żywo w TVN by stanowić paliwo do manipulacji, zamieszek znak rozpoznawczy „ruchu oporu” demokratów, inteligencji, ludzi światłych itd. To niebezpieczna gra nie tylko na przetrwanie różnych mafii poprzez konsolidację ale wręcz próba przygotowywania zamachu stanu i nowego Majdanu. To się uda jeśli tylko poleje się krew w odpowiednim momencie gdy podział społeczeństwa na My i Oni będzie realny. I nie takie znowu ważne po której stronie te pierwsze straty ważna radykalizacja dowód frustracji i legenda pierwszych bohaterów walki o demokrację. To ma być finał telefonów Zolla i zapiekłości Rzeplińskiego. Pomoże Schetyna że swoimi kontaktami w służbach, Michnik z kontaktami za granicą oraz Petru że swoimi banksterami. Wszystko by utrzymać status quo. PiS musi się spieszyć by coś zrobić w tej sprawie.

 

Drugi Majdan

Mechanizm uruchamiania Majdanu przez międzynarodówkę lichwiarzy i rodzimych oligarchów jest prosty. Sprawdził się już ostatnio w krajach arabskich i na Ukrainie gdzie wszędzie skutecznie (oprócz Syrii) obalano wcześniejsze legalne władze i destabilizowano państwa aby budować „demokratyczne rządy”. Jak wyglądają dziś: Irak, Libia, Egipt czy Ukraina wszyscy widzimy! Teraz przyszedł czas na Polskę! Aby nie płacić odszkodowań za zbrodnie i rabunki na Narodzie Polskim: niemieckie i sowieckie a zwłaszcza ukraińskie i żydowskie – trzeba sfinansować częściowo sztucznie wywołany Majdan w Warszawie. KOD już dał sygnał, że chce się na taką antypolską chucpę załapać.

Krakowski radny PO Michał Skoczeń jako pierwszy na swoim facebookowym profilu wezwał do rozlewu krwi. Swoją drogą właśnie opublikował groźbę karalną i użył klasycznej mowy nienawiści w stosunku do urzędującego Prezydenta. Zobaczymy czy prokuratura z urzędu zajmie się panem radnym.

podjudzanie

 

Kształtowanie opinii

Robi się wszystko aby opinię publiczną kształtować na podstawie doniesień z zagranicy, co też „donosi” zagraniczna prasa n temat Polski. 

 

Zjednoczenie prawdziwych Polaków daje nadzieję na przyszłość

Nasza odpowiedź musi być zdecydowana! Ta bitwa rozgrywa się na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest walka duchowa, której wynik przenosi się bezpośrednio na świat materialny. Powinniśmy jak najszybciej doprowadzić do Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.

Kościół – Szkoła – Strzelnica – Mennica

Grzegorz Braun przewidział realizowany scenariusz. Wygląda na to, że wszystkie wydarzenia zostały precyzyjnie zaplanowane:

 1. zmiana władzy po zupełnie bezmyślnie prowadzonej przez PO kampanii wyborczej;
 2. powołanie do życia nowej siły politycznej w postaci Nowoczesnej;
 3. obecne protesty, które powinny przerodzić się w starcia siłowe co stanie się pretekstem do kolejnej fazy;
 4. skorzystanie z ustawy 1066 i wprowadzenie na teren Polski obcych sił oficjalnie przedstawianych jako „rozjemcze”, a faktycznie ROZBIOROWYCH;
 5. pacyfikacja dążących do suwerenności Polaków;
 6. kolejny piąty już, licząc akcję niemiecko-sowiecką z 1939 roku, rozbiór Polski;
 7. położenie łap na Wielkich Bogactwach Naturalnych Polski;
 8. eksploatacja narodu tubylczego przez nowy twór polityczny – Judeopolonię.

Warto odsłuchać tych kilkunastu zdań wygłoszonych przez Grzegorza Brauna w listopadzie 2014 roku. Mówi on o obronie demokracji przed faszystami. Oczywiście kontekst tej wypowiedzi jest nieco inny bo to ówczesny rząd PO-PSL miał bronić się przed hydrą faszyzmu. Tymczasem w ciągu roku doszło do zmiany ekipy rządzącej, ale scenariusz wydarzeń jest wciąż aktualny. Hipoteza postawiona przez Brauna rok temu właśnie staje się rzeczywistością na naszych oczach.

Polacy

 

Sprawdź także

Likwidacja cła – bomba z opóźnionym zapłonem. Zawleczka już została wyciągnięta.

Do końca 2016 roku rząd planule zlikwidować Służbę Celną w jej obecnym kształcie. Celnicy już …

7 komentarzy

 1. Czy w takim razie Grzegorz Braun również nie jest elementem planu, wdrukowując nam ze sporym wyprzedzeniem scenariusz tego, co ma się stać? Zapewne jest.

 2. Nie odróżniasz spostrzegawczości od spisku.

 3. ˝Bez względu na to, czy patrzysz z prawicy, czy z lewicy, jeśli oglądasz telewizję, skumulujesz w sobie nienawiść. Nienawiść abstrakcyjną. A do tego właśnie dążą niektóre ośrodki władzy, wielu chce, byśmy byli podzieleni˝. Pamiętajcie o tym.
  Piotr Liroy-Marzec (Kukiz’15)

 4. Musimy przeciwstawić się Petru i jemu podobnym, którzy są na usługach elit czerpiących zyski w lll RP

 5. POMIOTY SZATAŃSKIE NIE MOGĄ ZBOLEĆ ŻE W POLSCE NARESZCIE ROBI SIĘ COŚ POD NARÓD POLSKI I DLA POLSKI NO TO TRZEBA ZROBIĆ ROZRÓBĘ.

 6. na czasie słowa. brawo

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: