piens.pl / Tematycznie: Max Kolonko

Tematycznie: Max Kolonko

Listopad, 2016

 • 22 listopada

  53. rocznica zamachu na Johna Fitzgeralda Kennedy’ego

  Dzień zabójstwa Johna Kennedy’ego to jeden z najbardziej tragicznych momentów w historii USA i do dziś stawiane jest pytanie kto go zabił? Miejsce spoczynku amerykańskiego prezydenta to niewielki plac z marmurowych płyt na jednym ze wzgórz Cmentarza Arlington pod Waszyngtonem. Na środku znajdują się kamienne płyty, na jednej z nich płonie wieczny ogień. Miejsce to odwiedzają codziennie tysiące osób. W rocznicę zamachu polecamy wysłuchania teorii Maxa Kolonki, który stara się odpowiedzieć na pytanie kto zabił JFK?      

Lipiec, 2016

 • 1 lipca

  Election Fraud in Austria? Skandal wyborczy w Austrii – Max Kolonko Mówi Jak Jest

  Austriacki TK: w wyborach prezydenckich wykryto nieprawidłowości, które dotyczyły 77,926 głosów – WYBORY BĘDĄ POWTÓRZONE – zaprzysiężenia Van der Bellena na prezydenta nie będzie – Van der Bellen wygrał nad prawicowym Hoferem różnicą 31,026 głosów korespondencyjnych. Zobacz co Max mówił o wyborach w Austrii w MaxTVnews, kiedy nikt nie wierzył w powtórkę.

Czerwiec, 2016

 • 9 czerwca

  Pycha kontra patriotyzm, czyli Ja Clinton kontra America first

  Lubię Maxa dlatego, że potrafi wyłuskać to coś, co determinuje zachowanie i wybór. Dziś sprowadził Panią Clinton do parteru zauważając… – zobacz sam Max’a w odcinku „Who Incites Violence in US Elections? – Bijatyka w wyborach w USA – Max Kolonko Mówi Jak Jest”

 • 7 czerwca

  Droga Polski do Supermocarstwa przez ograniczenie niemieckiej propagandy [wideo-wywiad]

  Głos Max’a Kolonki udzielony w wywiadzie na temat obecnej polityki PiS, przebrzmiewa troską o Polskę, która może stać się Supermocarstwem – jednak, pod pewnymi warunkami: gospodarka dla Polaków, media Polskie, wytrącenie siły antypolskiej opozycji … o tym wszystkim posłuchaj w odcinku MaxTV „Poland Superpower – Polska może być supermocarstwem – wywiad z Maxem Kolonko”:

Maj, 2016

 • 6 maja

  Co ma wspólnego ONR z Donaldem Trump’em?

  Co ma wspólnego ONR z Donaldem Trump’em? Są przemilczani i krytykowani za nacjonalizm. Jednak myślenie „narodowe” jest dobre dla narodu – tak samo w USA jak i w Polsce. Zacytujmy choćby w tym miejscu ks. Dariusza Kowalczyka: „Nacjonalizm to pogląd polityczny uznający interes własnego narodu za jedną z najwyższych wartości. Nie należy go mylić z szowinizmem, który bezkrytyczne uwielbienie dla własnego narodu łączy z pogardą dla innych. Chrześcijaństwo nie da się utożsamić z żadną wizją polityczną, ale z wieloma może współistnieć i współpracować, w tym także z ideą narodową” Posłuchajmy analizy amerykańskiego nacjonalizmu w wydaniu kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa, którą przeprowadził Max …

Marzec, 2016

Luty, 2016

 • 27 lutego

  W Ameryce Donald Trump wspina się w sondażach i może wygrać fotel prezydenta

  publikujemy film z kanału youtube Maxa Kolonki: „Polska Brygada D. Trumpa – D. Trump Polish Brigade – Max Kolonko Mówi Jak Jest” Max wyjaśnia poruszoną ostatnio sprawę w jednej z debat, że Trump zatrudniał nielegalnie Polaków „Sprawa Polaków” najwidoczniej Trumpowi nie zaszkodziła, bo wygrał prawybory w kolejnym stanie

Styczeń, 2016

 • 22 stycznia

  Polska kontra EU – Poland vs EU – Max Kolonko Mówi Jak Jest

  „Gdybym ja tam był – ten rozczochrany Belg wyglądałby, jakby w niego piorun strzelił” – Max Kolonko o przesłuchaniach premier Polski przez Komisję Europejską. Max masakruje Unię, Belga i Tuska. Oberwało się też premier. Polska kontra UE – teraz w MaxTVnews!