piens.pl / POLSKA / Witajcie w Polsce islamscy najeźdźcy

Witajcie w Polsce islamscy najeźdźcy

W orędziu przekazanym Żywemu Płomieniowi (orędzie z 26 lutego 2017 roku) znajduje się przekazana przez Boga Ojca informacja o muzułmanach niszczących kościoły w Polsce:

Wzywam was, jako Naród do modlitwy i wzmożonej ofiary. Masoneria i iluminaci wyznaczyli cel, jesteście nim Wy, czyli mają na celu zniszczenie Polski. Czynią to już poprzez zbrodnicze opryski (chemtrails), przez szkodliwe szczepienia, przez toksykację waszej żywności, przez trucie ujęć wody i szereg innych. Gdy to nie pomoże, użyją armii i nowej techniki wojennej. Odwróci się od was większość waszych sojuszników. Pomoc otrzymacie z najmniej oczekiwanej strony. Niebawem wielu ludzi dzierżących władzę finansową na świecie i w Polsce wywołają kryzys finansowy taki, jakiego do tej pory nie było.

Większość gospodarek świata upadnie. Pośród strat, wielu niewierzących zacznie się targać na swoje życie. Fortuny wielu bogatych będą im zabrane. W krótkim czasie rozpocznie się rzeź w wielu miejscach na ziemi, zwłaszcza w Europie zachodniej. Armie rozpoczną boje, lecz będą ich skutecznie obezwładniać ci, którzy do tych krajów niedawno przybyli, szybko okażą swoje prawdziwe oblicze. Liczni wrogowie wtargną do Polski z kilku stron naraz i poleje się krew. Muzułmanie wtargną do wielu kościołów w Polsce plądrując je i niszcząc. Muzułmanie będą niszczyć polskich kapłanów i biskupów, brutalnie mordować.

Czytając to orędzie zastanawiałem się skąd w Polsce mają wziąć się muzułmanie skoro obecny rząd twardo stoi na stanowisku nie przyjmowania ani jednego islamskiego najeźdźcy. Jednak okazuje się, że możemy mieć nieproszonych gości za sprawą zbuntowanych przeciwko rządowi samorządowców. Oto w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się międzynarodowa debata polityków, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Tematem był kryzys uchodźczy. Na zakończenie uczestnicy przyjęli wspólny manifest, który wzywa Brukselę do bezpośredniego wspierania finansowo miast i regionów, które chcą uchodźców.

Gesine Schwan, polityk socjaldemokratycznej partii niemieckiej SPD zaproponowała nazwę nowego programu dla całej Europy: “Relaunching Europe Bottom-Up”, w wolnym tłumaczeniu: Nowe otwarcie dla Europy – oddolna zmiana.

Pod tym hasłem kryje się nowa polityka z naciskiem na miasta, samorządy i regiony, a nie rządy centralne, w odniesieniu do uchodźców. Jej zdaniem potrzebny jest Fundusz Europejski (European Fund), do którego mogłyby się zgłaszać miasta i samorządy, które chciałyby przyjąć uchodźców i imigrantów. Chodzi o to, żeby dostęp do tych funduszy nie musiał odbywać się przez rządy centralne, ale żeby poszczególne europejskie miasta mogły sięgać po te pieniądze, gdyby chciały przyjąć uchodźców. To miałoby poprawić sytuację wszystkich i rozwiązać problem uchodźców.

Przedstawiciele samorządów z Niemiec, Polski, Szwecji, Portugalii i Grecji potwierdzili, że taki ułatwiony dostęp do funduszów unijnych byłby bardzo pomocny. Andreas Schönström, wiceprezydent Malmö powiedział, że miasto przyjmując uchodźców z Bliskiego Wschodu tylko zyskało, a nie straciło. Z kolei  Henryka Bochniarz z Polski wyjaśniła, że u nas brakuje rąk do pracy. „Na razie mamy na szczęście duże grono Ukraińców. Ale co dalej? To są kwestie bardzo pragmatyczne, ważne dla biznesu.” – powiedziała.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz w swoim przemówieniu grał na emocjach. „Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać. Do polityków należy odważne mówienie o rzeczach niełatwych. Należy iść pod prąd. Uważam, że obecny polski rząd w Warszawie z powodów moralnych i zobowiązań europejskich powinien przyjąć uchodźców” – mówił prezydent.

Na koniec uczestnicy międzynarodowej debaty podpisali wspólny manifest, który będzie dystrybuowany w miastach Europy. Wzywa się w nim Brukselę do bezpośredniego wspierania finansowo miast i regionów, chcących uchodźców. Na razie to tylko manifest kilku państw UE.

Jak widać w imię doraźnych „korzyści”oraz w duchu niechęci do obecnego rządu PiS pochodzący z PO samorządowcy postanowili postawić się władzy centralnej i bez zgody rządu przyjmować islamskich najeźdźców. Samorządowcy mają w nosie bezpieczeństwo Polaków oraz obraz naszego kraju jako obecnie najbezpieczniejszego w Europie, czytaj korzyści wynikające ze wzrostu ruchu turystycznego w naszym kraju.

Biorąc pod uwagę powyższe wygląda na to, że pomimo pierwszych wątpliwości orędzie Boga Ojca zostanie spełnione.

źródła:

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/ECS-Uchodzcy-samorzady-Europa-wazna-miedzynarodowa-konferencja,a,80086
http://www.feps-europe.eu/en/news/965_relaunching-europe-bottom-up
http://nauka.trojmiasto.pl/Relaunching-europe-bottom-up-konferencja-imp440285.html
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-znalazla-sposob-aby-rozlokowac-w-polsce-nadmiar-islamistow-ignorujac-sprzeciw-rzadu-czy
https://ndie.pl/gdansku-podpisano-manifest-wzywajacy-bruksele-wspierania-finansowego-miast-ktore-chca-uchodzcow/

Sprawdź także

Niewiasta i Nierządnica

W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” …

Święto Niepodległości 11 listopada – [zdjęcia z Warszawy]

Przy dźwiękach bębnów i odpalanych rac, skandując patriotyczne hasła, uczestnicy Marszu Niepodległości przemaszerowali ulicami Warszawy …

3 komentarze

  1. Ciekawe kiedy powstaną w Polsce podobne strefy jak w Szwecji?
    http://www.pch24.pl/szwecja-coraz-bardziej-niebezpieczna–lista-stref-no-go-rosnie-w-szybkim-tempie,52279,i.html
    Dziękujemy panie Adamowicz, nie ma to jak wystąpić przed szereg.

  2. Nie zostanie spełnione ! trzeba walczyc i sie ogranizować w grupy oporu i działać zeby muziolom przeszła ochota do osiedlania sie w Polsce.

  3. Bóg Ojciec podał metodę walki – Wzywam was, jako Naród do modlitwy i wzmożonej ofiary. To jest najlepszy sposób na odparcie najeźdźców. Przy okazji nie zawadzi organizować się. Jednak główny nacisk powinien być położony na modlitwę i ofiary. Każdy wie, że człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi. Bez Niebieskiego wsparcia wszelkie nasze wysiłki skazane są na niepowodzenie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: