piens.pl / POLSKA / Wojciech Dobrzyński: REWOLUCJA MŁODYCH 2017

Wojciech Dobrzyński: REWOLUCJA MŁODYCH 2017

Nie dajcie się manipulować, weryfikujcie każdą informację, zadawajcie pytania, bądźcie dociekliwi, żądajcie dowodów na każdą prezentowaną wam tezę, samodzielnie myślcie, nie przejmujcie cudzych idei na wiarę, oceniajcie ludzi nie po słowach, ale po owocach jakie czynią.Niech ta Wasza rewolucja, tak jak nasza, po 30 latach, nie będzie nieznośnym mega kacem, jakim jest dla pokolenia Solidarności.

Gdy mnie internowano byłem studentem Uniwersytetu Warszawskiego. To była moja rewolucja, to była rewolucja mojego pokolenia. Od tamtego momentu minęło ponad 30 lat. Teraz jest czas na zmianę pokoleniową. Każde pokolenie chce mieć swoją rewolucję, każde chcesz zmieniać świat. To jest zasada stara jak ten świat.

Jednak za każdym razem jest tak, że to starzy wyjadacze, manipulatorzy, makiaweliczni politycy, próbują narysować tory tej rewolucji młodych, wepchnąć ich na ślepy tor, na działania jałowe, wypalić ich zapał a ich rewolucję wykorzystać do własnych celów. Tak było w przypadku rewolucji Solidarności (okrągły stół, prywatyzacja, reprywatyzacja) tak też chcą żeby było i teraz.

Wakacyjny okres sprzyja rewolucji młodych. To czas festiwali muzycznych z hasłami „róbta co chceta”, gdzie młodych się spija lub narkotyzuje, wypiera z zasad, by uczynić ich agresywnymi i odpornymi na dobro, to czas ulicznych zadym pod fałszywą flagą. W wakacje akademickich mszy nie ma.

Lewackie media więc sączą kłamliwy przekaz, bez konsekwencji prawnych, ale z konsekwencjami dla młodych umysłów, których w szkołach, uczelniach nie nauczono odróżniać dobra od zła, prawdy od kłamstwa. Triumfuje tam relatywizm.

Są wielkie zaległości edukacyjne. Młodych nie uczy się w szkole jak poszukiwać prawdy, jak informacje weryfikować w wielu źródłach, zamiast tego mają fałszywe autorytety i kłamliwe media.

Do rozprzestrzeniania się zła wystarczy obojętność czy bierność dobrych ludzi. Jeśli dobrzy i prawi ludzie nie będą edukować naszej młodzieży, to będą ją edukować fałszywą wiedzą, fałszywymi ideami, ludzie spod znakuGeorge Sorosa, gdzie bożkiem Mamona, wyścig szczurów, brak zasad, nihilizm, multi-kulti.

Rewolucja wywołana przez tak ukształtowanych młodych ludzi, może przynieść tylko dżihad dla dobrych i prawych ludzi.

Młodzi, zresztą nie tylko oni, karmieni są fałszywą ideą zagrożenia wolności przez reformę sądownictwa, nie zauważając, że prawdziwymi niewolnikami czyni ich niesuwerenny pieniądz, o którym żadna ze stron nawet nie wspomina.

I apel do młodych. Nie dajcie się manipulować, weryfikujcie każdą informację, zadawajcie pytania, bądźcie dociekliwi, żądajcie dowodów na każdą prezentowaną wam tezę, samodzielnie myślcie, nie przejmujcie cudzych idei na wiarę, oceniajcie ludzi nie po słowach, ale po owocach jakie czynią.

Niech ta Wasza rewolucja, tak jak nasza, po 30 latach, nie będzie nieznośnym mega kacem, jakim jest dla mojego pokolenia, pokolenia Solidarności.

Wojciech Edward Dobrzyński

Przewodniczący Rady

Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych’

http://niss.org.pl/

Sprawdź także

Niewiasta i Nierządnica

W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” …

Święto Niepodległości 11 listopada – [zdjęcia z Warszawy]

Przy dźwiękach bębnów i odpalanych rac, skandując patriotyczne hasła, uczestnicy Marszu Niepodległości przemaszerowali ulicami Warszawy …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: