piens.pl / POLSKA / WOŚP – transakcja wiązana – pieniądze dla szpitali, Hare Kriszny i Owsiaka

WOŚP – transakcja wiązana – pieniądze dla szpitali, Hare Kriszny i Owsiaka

Choć widać już jaskółki, że biznes Jerzego O. i stojącego za nim „służbami” umiera, to jednak niedługo w Polskę ruszą kolejni wolontariusze i rozpocznie się tzw. finał.

Do zrzucenia łusek z oczu o wielkim dobrodziejstwie Jerzego O. przyczynił się bloger Matka Kurka, który na swoim portalu kontrowersje.net i w ławie sądowej od kilku lat z powodzeniem odkrywa kolejne ciemne strony WOŚP. Śledząc poczynania zwykłego blogera udaje się odmitologizować całkowicie dobroczynny i bezinteresowny charakter imprezy, a ukazuje się prawda, że pieniądze dla szpitali trafiają nie całkiem bezinteresownie, że ze zbiórek finansowany jest „Przystanek Woodstok” i promowana tam sekta Kriszna (zob. również, czy wiesz co to znaczy Hare Kriszna) oraz  finansowane są biznesy Jerzego O. z rodziną.

Bloger w dość mocny sposób opowiada o działalności Jerzego O., zacytujmy tu najnowszy fragment bloga:

„Jurek” nie będzie pisał żadnych listów otwartych i uprawiał prowokacji w mediach [w sprawie zakazu udziału służb publicznych], bo wtedy natychmiast wylazłyby wszystkie jego sądowe sprawy oraz postępowania prowadzone w prokuraturze. Ponadto sam Jerzy O. powiedział wyraźnie ministrowi Macierewiczowi z MON: „dość kurwa”, a dla innej działaczki PiS zorganizował konkurs pod tytułem Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos. Jak rozumiem te deklaracje się nie zmieniły i Jerzy O. nadal nie chce mięć nic wspólnego z „katolickim ciemnogrodem” zamachującym się na demokrację.
czytaj całość

oraz przypomnijmy zdanie ks. Piotra Pawlukiewicza

Sprawdź także

ŻL: Zbiórka na WÓSP to wielka kwota ratująca polską służbę zdrowia. Czyżby?

Naprawdę ktoś myśli, że 40 mln to dla naszego rządu duża kwota ? Warto wspomnieć …

2 komentarze

 1. a co dobrego dla potrzebujących pomocy dzieci zrobił Kościół ??? Za to dobitnie widać jak obrośnięci tłuszczem są pracownicy Kościoła- bo to nie są księża z powołania- tylko osoby które znalazły łatwy i prosty sposób na życie. Widać jak mieszkają, czym jeżdżą, gdzie i z kim się bawią i spędzają urlopy… Służba kościołowi i ludziom w ich wykonaniu to jedna wielka ściema !!!!!!!!!! Począwszy od sakramentów świętych-które są „co łaska ale nie mniej niż…” a udzielenie ich nieodpłatnie jest ich zasranym psim obowiązkiem… oczywiście, kto chce to datek daje… tak więc akurat wypowiadanie się pracowników kościoła o tym co robi J. Owsiak jest zdecydowanie nie na miejscu, a jak jeszcze chcąc się zagłębić w znane procedery homoseksualne wśród tychże księży… to już dyskwalifikuje ich to totalnie…. tak więc morda w kubeł i zająć się tym do czego się zobowiązali.

 2. 1. Kościół to nie tylko „czarni” to też i ja, świecki, wierzący w Jezusa Chrystusa.
  2. Wielu takich jak ja, katolików wrzuca do puszki Owsiaka na tę transakcję wiązaną
  3. Mamy prawo zastanawiać się, czy dać na WOŚP, czy np. w inny sposób, bez dylematów moralnych pomagać innym
  4. Nie psi obowiązek, tylko z polecenia naszego Mesjasza
  5. Homoseksualizm jest strasznym grzechem, ale po co go tu przywoływać?
  6. Przykro mi, ale nie zamkniesz mi ust, dalej będę się wypowiadał i przebaczam Ci Twój język nienawiści w stosunku do mnie.
  Amen

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: