piens.pl / POLSKA / ZAKODOWANIE to stan umysłu

ZAKODOWANIE to stan umysłu

Całkowity brak kompetencji i argumentów, arogancja, stosowanie podwójnych standardów, zaprzeczania samej sobie w co drugim zdaniu, zerowe merytoryczne przygotowanie, kompletne odmóżdżenie powiązane z powtarzaniem wyuczonych haseł tak zaprezentowała się w rozmowie z Robertem Mazurkiem z „Dziennika Gazety Prawnej” Magdalena Jethon, znana dziennikarka radiowa, w latach 2009 oraz 2010–2016 szefowa radiowej Trójki, obecnie założycielka portalu internetowego Koduj24.pl.

Wypowiedzi pani Jethon świadczą o przebywaniu w całkowicie odmiennym stanie świadomości, nazwałbym go ZAKODOWANIEM, charakterystycznym dla ludzi wobec, których zastosowano pranie mózgu. Inaczej nie można wytłumaczyć padających wypowiedzi. Niestety ludzie standardowo przebywający po ZAKODOWANEJ stronie mocy powtarzają podobnie jak pani Jethon tylko hasła pozbawione całkowicie treści, nie potrafią argumentować i tak na prawdę nie mają nic do powiedzenia.

Szkoda przytaczać urywków tego wywiadu, dużo lepiej przeczytać go w całości do czego serdecznie zachęcam:

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1024181,magdalena-jethon-polityka-media-wywiad-pis.html

Oprócz słynnego wywiadu kolejnym przykładem medialnego szlamu, całkowicie pozbawionego jakiejkolwiek merytoryki, wylewanego przez lewackich dziennikarzy jest WiewiórkaGATE.

Zachęcam do lektury oryginalnych tekstów wrzuconych przez portal Gazeta.pl po prostu żaden komentarz nie jest w stanie ich zastąpić:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21446256,wiewiorka-lezy-w-pniu-scietego-drzewa-to-zdjecie-wlasnie-staje.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21446571,bandyckie-plakac-sie-chce-burza-w-sieci-po-publikacji.html

Prawda, że łzy same cisną się do oczu, a nóż otwiera w kieszeni gdy pomyślimy o ministrze Szyszko. Właśnie o to chodzi, co z tego, że sprawa nie ma nic wspólnego z przygotowaną przez niego ustawą, ani nawet z wyciętym drzewem.

Zobaczmy teraz jak wygląda prawda, a nie medialne kłamstwo obliczone na rozpalenie EMOCJI.

http://niezalezna.pl/94808-rudy-zwierzak-ofiara-gierek-wyborczej-tekst-zmienili-ale-stac-ich-na-przeprosiny

Całe szczęście, że obecna opozycja ma tak bardzo ograniczone umysłowo kadry wspierających ją dziennikarzy. Jednak z drugiej strony należy poważnie się zastanowić jakim cudem przez całe lata właśnie ci ludzie potrafili ogłupić całe społeczeństwo rozciągając medialny parasol nad naszymi głowami.

Sprawdź także

Niewiasta i Nierządnica

W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” …

Święto Niepodległości 11 listopada – [zdjęcia z Warszawy]

Przy dźwiękach bębnów i odpalanych rac, skandując patriotyczne hasła, uczestnicy Marszu Niepodległości przemaszerowali ulicami Warszawy …

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: