piens.pl / POLSKA / Miliony wejść i satanistyczne przesłanie multikulti. Niemiecka armata propagandowa BE DEUTSCH.

Miliony wejść i satanistyczne przesłanie multikulti. Niemiecka armata propagandowa BE DEUTSCH.

fot: youtube.com
Wdrażany w coraz szybszym tempie plan zajęcia i rozbioru Polski możliwy do zaobserwowania w działaniach wewnętrznych – akcje opozycji i KOD, oraz zewnętrznych – brunatny nacjonalizm na Ukrainie, czy ćwiczenia Rosjan i Białorusinów tuż przy polskiej granicy, dziś przeszedł w kolejną fazę. Właśnie miliony Niemców obejrzało propagandowy wideoklip „BE DEUTSCH” zachęcający do przemocy wobec wszystkich przeciwników, w tym Polaków, polityki multikulti. Klip wyemitowała niemiecka telewizja 31 marca 2016 roku.

W sieci pojawił się bardzo kontrowersyjny klip „BE DEUTSCH” niemieckiej produkcji zachęcający do „tolerancji” i przyjęcia migrantów w Europie. W klipie występuje ucharakteryzowany na lidera zespołu Rammstain niemiecki satyryk i prezenter telewizyjny Jan Böhmermann. Muzyka towarzysząca obrazowi również stylizowana jest na brzmienie wspomnianej niemieckiej grupy.

Teledysk nawołuje do przemocy i przepędzenia przez przebudzone lewactwo, wszelkiej maści migrantów i żydostwo niewygodnych przeciwników promowanej obecnie wizji multikulturalnej Europy. Poniżej niektóre fragmenty utworu:

Uwaga, Niemcy powstają, ale tym razem jesteśmy cholernie mili! Autorytarni, nacjonalistyczni palanci, tak silni ze swymi pochodniami i widłami, nie jesteście narodem, jesteście przeszłością, Nadchodzą prawdziwi Niemcy! Lepiej szybko uciekajcie! – brzmi tekst utworu.

Jesteśmy Niemcami – miłymi, liberalnymi, pełnymi współczucia, troskliwymi, rozsądnymi, społecznymi, umiarkowanymi, pokojowymi, otwartymi, wielokulturowymi!

Powiedzmy to jasno, powiedzmy to głośno, jesteśmy dumni z niebycia dumnymi! Jesteśmy tu po to by przypomnieć wam, że my też kiedyś byliśmy głupi – śpiewa satyryk, a na ekranie widzimy nazistowski hełm.

Muzyce i tekstom towarzyszą odpowiednie sceny. Widzimy walczących z determinacją inwalidów, gospodynie domowe, opasłych emerytów, postępową młodzież, sodomitów, transseksualistów, Arabów, Żydów i Murzynów przeganiających protestujących przeciwko migrantom obywateli. Można powiedzieć nihil nowy sub sole, klasyczny lewacki przekaz nieźle podrasowany ciężką muzyką.

Przyglądnijmy się jednak dokładniej szybko migającym obrazom.

Z łatwością zauważymy, że ten teledysk oprócz lewackiej propagandy zawiera ewidentnie satanistyczny przekaz. Muzyka buduje bardzo mroczne tło dla śpiewanych i recytowanych tekstów oraz wyświetlanych scen. Nieomal przez cały klip Jan Böhmermann zachowuje się jak opętany, wstaje z grobu, wpada w drgawki, rzuca głową, jego oczy błyszczą dziwnym blaskiem, szczerzy wyrastające mu wampirze kły, prawie cały czas śpiewa w mroku, a w kilku ujęciach widać ulatujące w powietrze iskry, jakby z pożarów ogarniających Europę. Jednak kulminacyjne są trzy sceny.

 • Pierwsza, szatan w centrum wydarzeń (4:07), bezwolny tłum walczących krąży wokół opętanego Böhmermanna.
 • Druga, pokłon oddany szatanowi (4:14), tłum kłania się demonicznemu wokaliście.
 • Trzecia, triumf szatana (4:17), tłum, zarówno zwycięzcy lewacy jak i pokonani konserwatyści na znak szatana pada przed demonem na twarz i oddaje mu hołd.
Dalej Cofnij
407Pierwsza, szatan w centrum wydarzeń (4:07), bezwolny tłum walczących krąży wokół opętanego Böhmermanna.

414Druga, pokłon oddany szatanowi (4:14), tłum kłania się demonicznemu wokaliście.

417Trzecia, triumf szatana (4:17), tłum, zarówno zwycięzcy lewacy jak i pokonani konserwatyści na znak szatana pada przed demonem na twarz i oddaje mu hołd.

Dalej Cofnij

Można powiedzieć, że w tych trzech scenach wyraźnie widać demoniczny zamiar na najbliższy czas. Nakręcenie spirali niechęci i zamieszki w Europie. Następnie w wyniku walk odwrócenie ludzi od Boga. Uspokojenie sytuacji i odebranie hołdu demonowi przez umęczone walką narody. Ten klip to plan działań na najbliższe miesiące, a może lata, jednocześnie jest to po raz pierwszy pokazany publicznie plan przejęcia przez demony kontroli nad narodami, plan opisany już w 1871 w liście Pike’a do Mazziniego.

Buduje się niechęć do przeciwników polityki multikulti

Wygląda na to, że w Niemczech wykorzystując lewacką propagandę i demoniczny przekaz buduje się niechęć do przeciwników polityki multikulti. Prawdopodobnie jest to klip mający podnieść na wyższy poziom wrogość do oponujących przeciwko przyjmowaniu migrantów Niemców, Francuzów, Polaków i Węgrów. Nasza sytuacja staje się nie do pozazdroszczenia. Z jednej strony nastawienie roszczeniowo i nieprzychylnie do Polski i Polaków nacjonaliści ukraińscy, pisaliśmy o tym problemie w artykule „Ukraińcy mentalnie przygotowani do ataku na Polskę„, a z drugiej niemieccy lewacy otumanieni demonicznym przekazem. Obie strony mogą, gdy dojdzie do rozstrzygnięć militarnych, nie mieć problemu ze stawianiem nas pod ścianą i rozstrzeliwaniem.

Dzięki klipowi możemy bezpośrednio przekonać się kto stoi za obecnymi zmianami w Europie, komu zależy na propagowaniu lewackich idei, szerzeniu rozwiązłości, propagowaniu sodomii, bo tak prawidłowo nazywa się homoseksualizm, i innych nieuporządkowanych zachowań seksualnych, kto jest zainteresowany importem muzułmanów na Stary Kontynent. Diabeł odsłonił swoją twarz. Potraktowałbym to video jako znak czasu, jako dowód na to, że demonom faktycznie pozostało już bardzo mało czasu na swobodne działanie i szatan zdecydował się pokazać publicznie. Warto mieć również świadomość, że wszystkie ruchy lewackie podobnie jak i islam powiązane są bezpośrednio z kultem szatana, poruszaliśmy te tematy w dwóch artykułach „Śnieżna kula Iluminati” oraz „Dzień Islamu = Dzień Satanizmu„, tak więc wspólnie działania lewaków i muzułmanów dążących do zniszczenia chrześcijaństwa w Europie mają jeden demoniczny korzeń.

W tym trudnym położeniu, wobec jawnego demonicznego ataku pozostaje nam, podobnie jak naszym przodkom w obliczu potopu szwedzkiego w XVII wieku, odwołać się do mocy duchowych. Dla własnego bezpieczeństwa i uwolnienia Polski od demonicznego zagrożenia musimy jak najszybciej Intronizować Pana Jezusa na Króla Polski. Zachęcamy do modlitw w intencji Intronizacji oraz do podpisywania petycji w sprawie przeprowadzenia tego doniosłego i ważnego aktu już w kwietniu tego roku w Poznaniu w czasie obchodów 1050 rocznicy przyjęcia chrztu przez Polskę.

Wyemitowany w ZDF Teledysk „Be Deutch”

Program: Jan Böhmermann, ZDF Neo Magazin Royale
Tytuł odcinkaBE DEUTSCH! [Achtung! Germans on the rise!]
MuzykaRammstain
Data publikacji: 31-03-2016
ZDF: Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) – drugi program niemieckiej telewizji publicznej. Dzisiaj ZDF jest największą w Europie siecią telewizyjną.
ZDF Neo Magazin Royale: moderowany satyryczny wieczorny talk show

Inni poruszali również ten temet: Pikio.pl

Jeden komentarz

 1. ,,Patrz! -ha! -to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
  Wskrzesiciel narodu,
  Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
  A imię jego będzie czterdzieści i cztery.
  Panie! czy przyjścia jego nie raczysz przyspieszyć?
  Lud mój pocieszyć?

  Drugi fragment:

  Któż ten mąż? – To namiestnik na ziemskim padole.
  Znałem go, – był dzieckiem – znałem
  Jak urósł duszą i ciałem!
  (…) I słyszę z nieba głosy jak gromy:
  To namiestnik wolności na ziemi widomy!
  On to na sławie zbuduje ogromy Swego kościoła!
  Nad ludy i króle podniesiony;
  Na trzech stoi koronach , sam bez korony;
  A życie jego – trud trudów,
  A tytuł jego – lud ludów;
  Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
  A imię jegO będzie czterdzieści i cztery.”
  Sława! sława! sława!”
  – Adam Mickiewicz

  ? http://Www.phi89.blogspot.com ??⚽️

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: